1 Ok
3299 €

AVUSTRALYA-YENİ ZELANDA Emirates ile 3*-4* Oteller

MELBOURNE(2) & AUCKLAND(3) & SIDNEY(3)


24 Aralık 2019 Hareket

24.12.2019 Hareket / 01.01.2020 Dönüş

AVUSTRALYA-YENİ ZELANDA Emirates ile 3*-4* Oteller

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar terminalinde Emirates Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Emirates Hava Yollarının EK 122 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:05de Dubai ye hareket ediyoruz.
Yerel saat ile 01:20de Melbournee varışımızda uçak değiştirerek Emirates Hava Yollarının EK 408 sefer sayılı uçuşu ile saat 03:00de Melbourne Avustralyaya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:20de Melbourne e varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir tanıtım turu için otelimizden hareket ediyoruz. Büyük ulusal parkları, kumsalları, birçok su sporunun yapıldığı ünlü plajları, geniş cadde ve bulvarları ve hareketli gece yaşamı ile ünlü bir yer. Royal Botanik Bahçesi (the Royal Botanic Gardens), Melbourneün kalbi kabul edilen her türden yiyecek, içecek ve hediyelik eşya dükkânlarını bulabileceğiniz Queen Victoria Market, Parlamento Binası (Parliament House) ve birebir orjinalinin İngiltereden ünlü denizci kaptan James Cook tarafından taşınan mimari Cooks Cottage ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecekBallarat Altın madenleri turu. (150 Euro). 71,3 kilogram ağırlığı ile dünyanın en büyük altın külçesinin bulunduğu Ballarat Bölgesine yapacağımız gezimiz esnasında açık hava müzesini gezerken kendinizi eski çağlarda altın ararken hayal edeceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar alışveriş ve dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecekÖğle yemekli Yarra Valley Şarap tadım ve Avustralyanın en büyük hayvan parkı turu(130 Euro). Tam gün sürecek turumuz esnasında bölgenin en ünlü şarap bölgesi olan Yarrada ünlü 4 merkezi ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi güzel bir restaurantda alıyoruz. Turumuzun ardından havalimanına transfer. Qantas Hava Yollarının QF 157 sefer sayılı uçuşu ile 18:55de Yeni Zelendanın başkenti Aucklande doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 00:35de Auckland a varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından şehir turumuz için özel aracımız ile hareket ediyoruz. Eskiden Maori Kalesi olan Eden Dağını, 300 hektar gibi büyük bir bahçe içinde yer alan ve dünyadaki en iyi Maori kolleksiyonuna sahip Savaş Anıtları Müzesini ziyaret edeceğimiz turumuz esnasında, Parnellde restore edilmiş eksi koloniyel evleri görecek, Kelly Tarltonun su altı dünyasını ziyaret edip, 1911 yılında Güney Kutbuna ilk varan Robert Falcon Scottsun inşa ettiği Antarctic Encounterı gezeceğiz. Turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecekWaiheke adası turu. (75 Euro). Bir birinden güzel doğal oluşumlarla ve muhteşem bir denize sahip adanın güzelliği sizleri büyüleyecek. Adaya özgü şarapları tadımlayabileceğiniz turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest.
Kahvaltının ardından tam gün alışveriş ve dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olanHobbit Köyü turu. (250 Euro). Dünyanın en ilginç ve güzel mağaralarından birisi olan Waitomo mağarası ve hepimizin bildiği Lord of The Rings filminin ünlü karakterlerinden Hobbitlerin, filmin çekimlerine ev sahipliği yapan Hobbit köyünü geziyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
Kahvaltının ardından rehberimizin bildireceği transfer saatine kadar günümüz serbest. Ardından havalimanına transfer Qantas Hava Yollarının QF 146 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.20da Sidneye hareket ediyoruz. Yerel saat ile18.00da Sidney e varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
Kahvaltının ardından dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Sidneyi gezmek üzere otelimizden hareket ediyoruz. Darling Limanı, Opera Binası, Harbour Bridge ve Sydney gece yaşamının önemli bölgesi olan Kings Cross, Bondi Plajı ile teraslı koloniyel evlerin bulunduğu Paddington bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecekTekne ve Akvaryumturu. (90 Euro). Turumuzda Sydney limanından hareket edip Sidney in muhteşem kıyılarını geziyoruz ve akvaryum ziyaretiyle çeşitli deniz hayvanlarını görme fırsatı bulacağız.
Kahvaltının ardından tam gün dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecekMavi Dağ ve Aborjin Kültür Merkezi -Show turu. (190 Euro). Yaklaşık 2 saat sürecek Mavi Dağlara doğru yolculuğumuzda Avustralya yerlilerinin eski yerleşim yerlerini göreceğiz. Aborjinlerin mitolojik hikâyelerini dinleyecek olup, yaşamlarına tanık olacağız. Aynı zamanda hem raylı sistem hem de teleferik ile muhteşem doğayı görecek ve sonrasında Aborjinlerin canlı performans gösterisini izlemeye doyamayacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
Sabah erken saatlerde otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, havalimanına doğru hareket ediyoruz. Emirates Hava Yollarının EK415 sefer sayılı uçuşu ile 06:00da Dubaiye doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:20de Dubaiye varışımızda uçak değiştirerek, Emirates Hava Yollarının EK121 sefer sayılı uçuşu ile 14:20de İstanbula doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18:30 da İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- İstanbul (IST) - Dubai - Melbourne / Sidney - Dubai - İstanbul (IST) parkurunda Emirates Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
- Melbourne (2) & Auckland (3) & Sidney (3) olmak üzere toplam 8 gece oda kahvaltı bazında konaklama
- Melbourne - Auckland - Sidney arası yerel hava yolları ile ekonomi class uçak bileti
- Alan - otel - Alan transferleri
- Panoramik olarak düzenlenecek olan Melbourne, Auckland ve Sidney şehir turları
- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
- Havalimanı vergileri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli
- Yeni Zelanda çıkış harcı
- Zorunlu Seyahat Sigortası (30 euro)
- Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
- Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri
- Vize ücreti

NOTLAR

Oteller:
** Merkezi Oteller **
Melbourne - 3* Ibis Stylish Kinsgate vb.
Auckland - 4* Capthorne Auclakland vb.
Sidney - 4* Mercure Hotel vb.

ÖNEMLİ NOTLAR
***Tur Programımız minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ZNF Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
AVUSTRALYA-YENİ ZELANDA Emirates ile 3*-4* Oteller
24.12.2019
01.01.2020
3299 EUR
3299 EUR
4099 EUR
3099 EUR
359 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat