1 Ok
1349 €

KÜBA Air France ile 5* Oteller

Havana(3) - Trinidad(1) - Varadero(2)


Havana, Cienfuegos, Trinidad, Santa Clara Turları Dahil! Şehir Turları Sırasında 3 Öğle Yemeği Dahil! Trinidad ve Varadero da Herşey Dahil Konaklama!

26 Mayıs 2018 Hareket

26.05.2018 Hareket / 02.06.2018 Dönüş

KÜBA Air France ile 5* Oteller

Atatürk Dış Hatlar gidiş terminalinde check-in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere 02:00de buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Air France - Joon Havayollarının AF1391 sefer sayılı uçuşu ile sabah saat 04:15de Parise hareket ediyoruz. 07:00de Parise varışımıza istinaden alacağımız aktarma ile AF 820 sefer sayılı uçuş ile 13:20de Havanaya hareket ediyoruz. 17:15de Havanaya varıyoruz. Varışımıza istinaden otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Otelimizde check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve yerleşiyoruz. Geceleme Havana daki otelimizde.
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında öğle yemekli şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasında; UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Devrim Meydan, Malecon Bulvarı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve Morro Kalesi bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıp turumuz sonrasında Havana Club Rom Müzesini ziyaret edeceğiz. Şeker kamışının roma dönüştüğü yolculuğa tanık olacağız. Havana Club Rom Müzesi ziyaretimiz ardından otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Havana Cafe Buenavista Social Clup Show Turumuza katılabilirler. Gecelememiz Havana daki otelimizde.
Ekstra Tur: Havana Cafe Buenavista Social ClupShow (95 Euro / Kişi Başı) - Akşam yemekli
Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Kübanın neşeli, renkli sokaklarını tek başına gezebilir, dileyen misafirlerimiz ise rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turumuza katılabilirler. Dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştirildiği Vinales Vadisine hareket ediyoruz. Yaklaşık olarak 3 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından Vinales şehir merkezini, yerel puro çiftliklerini ve tütün tarlalarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Keyifle alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında Pinar del Rioya hareket ediyoruz. Burada Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını yakından gözlemleyecek, kültürünü tanıyacağız. Gezeceğimiz bu fabrikalardan orijinal Küba purolarını satın alabilirsiniz. Keyifle geçireceğimiz turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz. Konaklamamız Havana daki otelimizde.
Ekstra Tur: Vinales Vadisi + Pinar del Rio Turu - öğle yemekli (95 Euro / Kişi Başı)
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Trinidada doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Montemar Park, Timsah Çiftliği, Indian Townu ziyaret edeceğiz. Sonrasında yolumuza devam ederken Cienfuegosda öğle yemekli panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Cienfuegosda göreceğimiz yerler arasında; UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Cienfuegos Tarihi merkezi, Zırhlı Tren Parkı, Che Müze Mozelesi, Prado Promenade gibi önemli yerler bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Akşam yemeği ve gecelememiz Trinidad daki otelimizde.
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Trinidad şehir turumuz için hareket ediyoruz. Trinidad; Kübada kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kenttir. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Romantizm Müzesi ve Cantero Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından Varaderoya hareket ediyoruz. Yol üzerinde Küba Devrimi sırasında en çetin savaşlara maruz kalmış olan Santa Clarayı gezeceğiz. Gezimiz sırasında Che Guevaranın Anıt Mezerını ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından Varaderodaki otelimize varıyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Varadero daki otelimizde.
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman, otelin herşey dahil hizmetinden faydalanabilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Seafari Cayo Blanco Turuna katılabilirler. Varaderodaki en popüler aktivite olan bu katamaran turunda Varaderonun turkuaz denizinde tatlı bir yolculuğa çıkacak, tüm gün keyif ile eğlenecek ve dinleneceğiz. Gecelememiz Varadero daki otelimizde. Ekstra Tur: Sefari Cayo Blanco Turu (110 Euro / Kişi Başı)
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimiz ardından KL 724 sefer sayılı uçuşumuz ile 16:40da Amsterdam a hareket ediyoruz.
08:05de Amsterdama varıyoruz. Varışımızın ardından alacağımız aktarma ile 11:40da Istanbula hareket ediyoruz. 16:00da İstanbul a varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki yolculuğumuzda görüşmek dileği ile…

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

- Air France - KLM & Joon Havayolları tarifeli seferi ile gidiş dönüş uçak bileti
- Havalimanı vergileri
- Belirtilen ve benzeri otellerde Havanada 3 gece, Trinidadda 1 gece ve Varaderoda 2 gece olmak üzere toplamda 6 gece konaklama.
- Havanada oda-kahvaltı konaklama
- Trinidad ve Varadero da her şey dahil konaklama
- Alan-otel-alan transferleri
- Programda belirtilen tüm şehirlerarası transferler
- Havana panoramik şehir turu- öğle yemekli 1 kokteyl dahil
- Trinidad panoramik şehir turu
- Cienfuegos panoramik şehir turu-öğle yemekli 1 kokteyl dahil
- Santa Clara panoramik şehir turu-öğle yemekli 1 kokteyl dahil
- Programda belirtilen giriş ücretleri
- Türkçe rehberlik hizmeti

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

- Küba vize ücreti (40 Euro)
- Küba çıkış vergisi (25 Cuc ) - Küba dan çıkışta yolcularımız
tarafından ödenmektedir.
- Yurtdışı çıkış harcı
- Seyahat sigortası
- Ekstra turlar
- Programda belirtilmeyen hizmetler
- Kişisel harcamalar

NOTLAR

Oteller:
Havana: 5* Nacional Hotel vb. - Oda Kahvaltı
Trinidad: 5* Trinidad del Mar Hotel vb. - Her şey dahil,
Varadero: 5* Melia Marina Hotel vb. - Her şey dahil
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
KÜBA Air France ile 5* Oteller
26.05.2018
02.06.2018
1349 EUR
1349 EUR
1629 EUR
1149 EUR
250 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat