1 Ok
999 €

HİNDİSTAN THY ile 4* Oteller

AGRA(1) - FATEHPUR SİKRİ - JAIPUR(2) - DELHİ(2)


4* Oteller Tüm Çevre Gezileri, Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil

18 Kasım & 16 Aralık 2017, 13 Ocak & 17 Şubat & 17 Mart 2018 Hareket

18.11.2017 Hareket / 23.11.2017 Dönüş

HİNDİSTAN THY ile 4* Oteller

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Türk Hava Yollarının TK 716 sefer sayılı uçuşu ile 20:50de Delhi ye hareket ediyoruz.
Yerel saat ile 05:15de Delhiye varışımızda alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Agraya Doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan Babür İmparatoru Şah Cihan ın muhteşem görünümlü sarayı Agra Kalesi (Kızıl Kale) gezdikden sonra otelimize transferimiz gerçekleşiyor ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.
Erken alacağımız kahvaltının ardından, otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, Babür İmparatorluğu 5. hükümdarı Şah Cihanın eşinin ölümü üzerine yaptırdığı, dünyanın en ünlü binalarından, aşkın simgesi, Taj Mahali keşfetmek üzere yola çıkıyoruz. Burada yapacağımız gezimizin Ardından Jaipura doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde ilk önce Fatehpur Sikriye uğruyor, Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayını, Rüzgâr Sarayı ile (Hawa Mahal), Panch Mahalı görüyoruz. Jaipur a varışımızda otelimize transfer. Dinlenmek üzere günümüz serbest. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.
Kahvaltının ardından Rajput mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak gösterilen Amber kalesine müsaitlik durumuna göre fillerin sırtında ya da jeeplerle çıkıyoruz. Size ayrılan serbet zamanın ardından turumuza Şehir Sarayı Müzesi, Jantar Mantar Gözlemevi ile Rüzgarlı Saray ı görerek devam edeceğiz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.
Kahvaltımızın ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Delhiye doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Zafer Kulesi olarakda bilinen Qutub Minbarını göreceğiz. Hint- İslam mimarisinin başyapıtlarından kabul edilen minare Taj Mahal yapılana kadar Ülke nin en yüksek mimarisini olma özelliğini taşıyordu. İslamiyetin kazandığı zafer anıtı olarak bilinen anıtı keşfettikden sonra otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.
Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile şehir tanıtım turu için otelimizden hareket ediyoruz. Gezimiz esnasında Red Fort, Cuma Cami, India Gate, Narayan Tapınağı, Hükümet ve Parlamento binaları ile Başkanlık Sarayı göreceğimiz yerler arasında. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.
Sabah erken saatte otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, özel aracımız ile havalimanına transfer oluyoruz. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK717 sefer sayılı uçuşu ile 06:55de İstanbula hareket ediyoruz. Yerel saat ile 11:25 da İstanbul Atatürk Hava Limanına hoş geldiniz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- İstanbul (IST) -Delhi -İstanbul (IST) parkurunda Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
- Agra (2) & Jaipur (2) & Delhi (3) olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı bazında konaklama
- Alan - otel - Alan transferleri
- Programda belirtilen tüm turlar
- Belirtilen otel kategorileri vb. De yarım pansiyon konaklama
- Tüm şehirler arası transferler
- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
- Havalimanı vergileri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli
- Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası ( 25 euro)
- Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
- Vize ücreti (80 Euro)

NOTLAR

Oteller:
4* Oteller

Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerin, DOĞUM TARİHİ - PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirmesi zorunludur.

ÖNEMLİ NOTLAR
***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir. UÇUŞ DETAYLARI VE SAATLER DEĞİŞEBİLİR, TURDAN 60 GÜN ÖNCE KESİNLEŞECEKTİR.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların
yapılamamasından ZNF Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
HİNDİSTAN THY ile 4* Oteller
18.11.2017
23.11.2017
999 EUR
999 EUR
1249 EUR
949 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat