1 Ok
499 €

BUDVA 4 ÜLKE 6 ŞEHİR Kurban Bayramı THY ile 3* Odissey Hotel vb.

ARNAVUTLUK - KARADAĞ - KOSOVA - MAKEDONYA Tiran - Budva (3 gece) - Prizren - Üsküp


Vizesiz Tiran, Budva, Porto Montenegro, Kotor, Prizren, Üsküp gezileri Dahildir !

10 Ağustos 2019 Hareket

10.08.2019 Hareket / 13.08.2019 Dönüş

BUDVA 4 ÜLKE 6 ŞEHİR Kurban Bayramı THY ile 3* Odissey Hotel vb.

Sabah 05:00de İstanbul Havalimanında bulunarak THYnin TK 1073 sefer sayılı uçağı ile saat 07:40da Tirana uçuş. Sabah saat 08:25de varış ve Tiran şehir merkezine transfer. Arnavutlukun başkenti Tirana varış sonrası Tiran şehir turumuzda Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı ile Janna Nehrini görüyoruz. Tiranda Taiwan Centerda serbest akşam yemeğinizi aldıktan sonra Tirandan ayrılıp, dünyanın en genç devletlerinden biri olan Karadağın cennet tatil beldesi, eğlence şehri Budvaya hareket ediyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden olan Budva ya varışımız sonrası otelinize yerleşme ve geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında yürüyerek yapacağımız Budva şehir turunde Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi göreceğiz. Verilecek serbest zaman sonrası öğleden sonraki turumuzda ise önce Tivata hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını göreceğiz. Daha sonra önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan, Unesco Dünya Mirası listesindeki tablo kent Kotora gidiyoruz. Kotorda Stari Gradı (Eski Şehir-Kale) göreceğiz. Kişisel gezi ve alışverişleriniz için verilecek serbest zamanın ardından akşama doğru Budva ya dönüş. Geceleme otelinizde.
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest gün. Deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Geceleme otelinizde.
Sabah erkenden odalarımızı boşaltıyoruz ve yola çıkıyoruz. Çıkış saatimiz erken olduğundan kahvaltıyı paket olarak alabiliriz. Yol üzerinde, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir multimilyardere satılması ile günümüzde yenileme çalışmaları ile turizme lüks otel ve restoranlar olarak kazandırılan muhteşem St. Stefan adasını panoramik olarak tepeden görebileceğiniz ve fotoğraf çekebileceğiniz kısa bir mola veriyoruz. Ve Arnavutluk üzerinden geçerek Kosovanın Prizren şehrine doğru hareket ediyoruz. Kosovanın bu güzel şehrinde göreceğimiz yerler arasında Sinan Paşa Camisi, Şadırvan Meydanı ve Prizren Köprüsü bulunmaktadır. Daha sonra Makedonyanın başkenti Üsküpe hareket ediyoruz. Üsküpe varış ve Üsküp şehir turu. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlının doğum yeri olan Üsküpte göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı ve ünlü Taş Köprü bulunmaktadır. Göreceğimiz bir diğer yapı olan ve eski Türk Çarşısı içinde yer alan ve 1550 tarihli Kurşunlu Han günümüzde Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılıyor. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküpte günümüzde 3 han binası kalmıştır. Turumuz nehrin diğer yakasında bulunan Makedonya Meydanına doğru devam ediyor ve meydandaki dev heykelleri görüyoruz. Tur sonrası Üsküp Havalimanına transfer. THYnin TK 1006 sefer sayılı uçağı ile 20:55de İstanbula uçuş. 23:30 da İstanbul Havalimanına iniş ve başka bir gezimizde görüşmek üzere turumuzun sonu

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER:

- THY ile İstanbul-Tiran gidiş, Üsküp-İstanbul dönüş uçak biletleri,
- 3 gece 3* otelde kahvaltılar dahil konaklama,
- Yürüyerek yapılacak olan Tiran, Budva, Kotor, Porto Montenegro, Prizren ve Üsküp şehir turları,
- Tecrübeli rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

- Tüm müze, ören yeri, cami, katedral vb. giriş ücretleri,
- Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir)
- Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro) ( 65 yaş ve üstü misafirlerimiz için 20 Euro)
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen gezi ve turlar,
- Öğle ve akşam yemekleri,
- Rehber ve Şoför bahşişleri. (10 Euro)

NOTLAR

Oteller:
3* Odissey Hotel vb.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDVA 4 ÜLKE 6 ŞEHİR Kurban Bayramı THY ile 3* Odissey Hotel vb.
10.08.2019
13.08.2019
499 EUR
499 EUR
599 EUR
449 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat