1 Ok
349 €

BUDVA THY ile 3* Odissey Hotel vb.


VİZESİZ

26 Ekim & 21 Kasım 2019 Hareket

26.10.2019 Hareket / 29.10.2019 Dönüş

BUDVA THY ile 3* Odissey Hotel vb.

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah saat 05.00de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1073 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 07.40da Tirana hareket. Yerel saat ile 08.25de Arnavutlukun başkenti Tirana varışın ardından özel aracımızla Budvaya doğru yola çıkıyoruz. Karadağa giriş yaptıktan sonra yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefanı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola veriyoruz. 15. yyda surlarla korunan bir köy olan ve 1950lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budvaya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde. Akşam Budva nın eğlenceli mekanlarında vakit geçirebilirsiniz.
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Kotor ve Fiyortlar Turu. Tivat - Porto Montenegro - Kotor - Perast (40 Euro) Turumuzda önce Tivata hareket edecek ve farklı yapılaşmasıyla Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotoru, Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini gezeceğiz. Karadağın güneybatısında ve Hırvatistanın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupanın Norveçten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından barok kasaba Perastı göreceğiz ve burada denize girme imkanımız olacak. Akşama doğru Budva daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısı sonrası serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Montenegro Turu. Cetinje-Virpazar-Bar (35 Euro) Bu turumuzda önce eski krallık başkenti Cetinjeyi ve buradaki tarihi manastırı görüyoruz. Daha sonra İşkodra gölü kenarındaki şirin kasaba Virpazarı ziyaret ediyoruz. Gezimizin son durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağın ana limanı olan şehirde Stari Barı geziyoruz. Tarihi Bar kalesini ve Osmanlıdan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip akşama doğru Budva ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Öğle saatlerinde odalarımızı boşaltıyoruz ve öğleden sonra Arnavutlukun Tiran Havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayollarının TK 1078 sefer sayılı uçuşu ile akşam 20.35de İstanbula hareket. Yerel saat ile 00.25 de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul / Tiran / İstanbul uçak bileti,
- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
- Otellerde kahvaltılar dahil 3 gece konaklama,
- Alan/Otel/Alan transferleri,
- Budva Old Town (Kale) turu,
- Otel vergileri,
- Rehberlik hizmeti.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
- Seyahat sağlık sigortası (10 Euro), 65 yaş üstü için 20 Euro
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
- Müze ve ören yerleri girişleri,
- Rehber ve şoför bahşişleri, (10 Euro)

NOTLAR

Oteller:
3* Odissey Hotel vb.
(Old Town 5 km)
3* Kangaroo Hotel vb.
(Merkez)
4* Bracera Hotel vb.
(Merkez)
5* Splendid Conference & Spa Resort Hotel
(Casino Royal)

0-2 Yaş Çocuk Ücreti 100.-Eurodur.
3-12 yaş çocuk ücretinin uygulanabilmesi için odada 3. Kişi olarak kalınması gerekmektedir.
Pasaport sürenizin tur dönüş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.
Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılımıyla yapılır. Katılım daha az olursa satış fiyatı artabilir.

Tiran Havalimanı - Budva arası 165 km dir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDVA THY ile 3* Odissey Hotel vb.
26.10.2019
29.10.2019
349 EUR
349 EUR
439 EUR
299 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat