1 Ok
399 €

BUDVA Yılbaşı Dönemi THY ile 3* Kangaroo Hotel vb.


VİZESİZ

29 Aralık 2018 Hareket

29.12.2018 Hareket / 01.01.2019 Dönüş

BUDVA Yılbaşı Dönemi THY ile 3* Kangaroo Hotel vb.

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde akşam saat 17.00de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1087 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 19.55de Podgoricaya hareket. Yerel saat ile 19.45de varışın ardından özel aracımızla Budvaya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefanı panoramik olarak akşam tepeden görebileceğiniz bir yerde mola. 15. yyda surlarla korunan bir köy olan ve 1950lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budvaya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde akşam yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve gezme imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Fiyortları karadan görebilecekleri, gezimizin en güzel turu olan Tivat - Porto Montenegro - Perast - Kotor turuna katılabilirler.(45 Euro) Turumuzda önce Tivat şehrine hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra ziyaret edeceğimiz şirin, barok kasaba Perast, sizi etkileyecek. Ve UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini gezeceğiz. Karadağın güneybatısında ve Hırvatistanın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupanın Norveçten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kotorda kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından öğleden sonra Budva daki otele dönüş. Geceleme otelimizde.
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest gün. Alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra İşkodra Gölü - Virpazar - Bar turu. (35 Euro) Bu turumuzda önce İşkodra gölü kenarında bulunan Virpazar kasabasına gidiyoruz. Göl kenarında bir Şarap Mahzenini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bara gidiyoruz. Aynı zamanda Karadağın ana limanı olan şehirde tarihi Stari Barı geziyoruz. Bar kalesini ve Osmanlıdan kalan tarihi camileri görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz öğle yemeğini Bar ın geleneksel “slow food” restoran evlerinde alabilirler. Küçük şirin çarşısını ziyaret edip öğleden sonra Budva otele dönüyoruz Akşam arzu eden misafirlerimizle ekstra limitli içkili ve canlı müzikli Yılbaşı yemeği ve eğlencesi. (80 Euro) Mutlu Yıllar..!
Sabah erkenden paket kahvaltı alarak Podgorica havalimanına hareket. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayollarının TK 1086 sefer sayılı uçuşu ile 09.00te İstanbula hareket. Yerel saat ile 12.40da İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul(IST) / Podgorica / İstanbul(IST) uçak bileti,
- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
- Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
- Alan/Otel/Alan transferleri,
- Budva Stari Grad (kale) yürüyüş turu,
- Otel vergileri,
- Tecrübeli Rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
- Seyahat sağlık sigortası (10 Euro),
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
- Müze ve ören yerleri girişleri,
- Rehber ve şoför bahşişleri.

NOTLAR

Oteller:
3* Kangaroo Hotel vb. - Merkez
4* Bracera Hotel vb. - Merkez

0-2 Yaş Çocuk Ücreti 150.-Euro dur.
3-12 yaş çocuk ücretinin uygulanabilmesi için odada 3. Kişi olarak kalınması gerekmektedir.
Pasaport sürenizin tur hareket tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.
Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılımıyla yapılır. Katılım daha az olursa satış fiyatı artabilir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDVA Yılbaşı Dönemi THY ile 3* Kangaroo Hotel vb.
29.12.2018
01.01.2019
399 EUR
399 EUR
499 EUR
349 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat