1 Ok
349 €

BUDVA Kurban Bayramı Dönemi Lüks Otobüs ile 3 * Odissey Hotel vb.

YUNANİSTAN - ARNAVUTLUK - KARADAĞ - KOSOVA - MAKEDONYA İstanbul - Selanik - Tiran - Budva (7 gece) - Prizren - Üsküp - İstanbul


Yurtiçi Otel Fiyatları ile Yurtdışında Balkanların En Güzel Şehrinde 10 Gün Tatil Hem Deniz, Güneş, Kum Turu, Hem Balkan Kültür Turu..! Selanik, Tiran, Budva, Prizren, Üsküp şehir turları Dahil..!

17, 22, 25 Ağustos 2018 Hareket

25.08.2018 Hareket / 03.09.2018 Dönüş

BUDVA Kurban Bayramı Dönemi Lüks Otobüs ile 3 * Odissey Hotel vb.

Siz değerli misafirlerimizle akşam saat 20.00da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünde, 20.30da Mecidiyeköy Trump Towers önünde ve 21.00da İncirli Ömür Plaza önünde buluşma. Ulaşımımızı sağlayacak özel otobüsümüze yerleşmemizin ardından Selanike hareket. Daha sonra bizlere heyecanlı bir tatilin başladığını hatırlatan İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada pasaport kontrol işlemlerimizi grup halinde tamamladıktan sonra bizlere çok benzeyen insanları, şarkıları ve mutfakları ile bize çok yakın olan komşu ülke Yunanistan a giriş yapıyoruz. Gece otobüs yolculuğu.
Siz değerli misafirlerimizle akşam saat 20.00da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünde, 20.30da Mecidiyeköy Trump Towers önünde ve 21.00da İncirli Ömür Plaza önünde buluşma. Ulaşımımızı sağlayacak özel otobüsümüze yerleşmemizin ardından Selanike hareket. Daha sonra bizlere heyecanlı bir tatilin başladığını hatırlatan İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada pasaport kontrol işlemlerimizi grup halinde tamamladıktan sonra bizlere çok benzeyen insanları, şarkıları ve mutfakları ile bize çok yakın olan komşu ülke Yunanistan a giriş yapıyoruz. Gece otobüs yolculuğu.
Sabah erken saatlerde Kavala Kurabiyecisinde serbest kahvaltı için mola veriyoruz. Kavalanın meşhur kurabiyelerini temin edebileceğiniz mekanda Türk Kahvaltısı alabilirsiniz ya da yine meşhur Tavuk çorbasını deneyebilirsiniz. Daha sonra Selanike doğru yola devam ediyoruz. Selanike varış sonrası, önce Yunanistanın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesini görüyoruz. Daha sonra Ulu önder Atatürkün evini görüyoruz. (Saat itibarı ile erken varılırsa Atatürkün Evi ancak dışarıdan görülebilir) Panoramik Selanik şehir turunda görülecek yerler arasında ise Kordon, Beyaz Kule ile Osmanlı ve Bizans eserleri bulunmaktadır. Selanik turumuz sonrası Arnavutlukun Tiran şehrine doğru yola devam ediyoruz. Arnavutlukun başkenti Tirana varış ve sonrası kısa panoramik Tiran şehir turumuzda Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı ile Janna Nehrini görüyoruz. Tiranda Taiwan Centerda serbest akşam yemeğinizi aldıktan sonra Tirandan ayrılıp, dünyanın en genç devletlerinden biri olan Karadağın cennet tatil beldesi, eğlence şehri Budvaya hareket ediyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden olan Budva ya varışımız sonrası kalacağınız otele yerleşme. Geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında yürüyerek yapacağımız Budva şehir turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi göreceğiz. Şehir turu Budva merkezde sona erecektir, tekrar otele dönülmez. Deniz ve güneşten faydalanma, dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün Kotor, Perast, Porto Montenegro (45 Euro) Turumuzda önce Tivata hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını göreceğiz. Daha sonra önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan, Unesco Dünya Mirası listesindeki tablo kent Kotora gidiyoruz. Kotorda Stari Gradda (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağımız tur sonrası şirin barok kıyı beldesi Perasta gidiyoruz ve Perastda beach clubda Kotor fiyordunun berrak sularında denize giriyoruz. Mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız. Akşama doğru Budva ya dönüş. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün Dubrovnik turu (55 Euro) ; Bu turumuzda göreceğiniz 7. ülke olacak olan Hırvatistanın Adriyatik sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile Unesco Dünya Mirası listesindeki ünlü şehri Dubrovnike hareket edilecektir. Varışın ardından yürüyerek yapılacak Dubrovnik şehir turu esnasında ihtişamlı mimarileri ile Dominican ve Franciscan Manastırları, Avrupanın en eski eczanesi, tarihi liman, surlarla çevrili mermer kaplı caddeleri, merdivenleri, birer sanat eseri olan çeşme ve Rector Sarayı ile Katedrali görülecek yerler arasındadır. Verilecek serbest zamanda Dubrovnikde denize girebilir ve yakın adalara tekne turlarına katılabilirsiniz. Mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız. Akşama doğru Budva ya dönüş. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Tekne ve Ploce Beach Yüzme turu (15 Euro) Bu turumuzda Tekne ile Adriyatike açılacağız. Birkaç koyda durduktan sonra Ploce Beache gidiyoruz. Köpük partilerinin yapıldığı meşhur Ploce Beachden isteyen misafirlerimiz her saat başı Budva ya dönen tekneler ile istedikleri saatte dönüş yapabilme imkanına sahip olacaklar. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün İşkodra Gölü-Virpazar-Bar turu.(35 Euro) Bu turumuzda önce İşkodra gölü kenarındaki şirin kasaba Virpazara gidiyoruz. Göl kenarında bir Şarap Mahzenini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bara gidiyoruz. Aynı zamanda Karadağın ana limanı olan şehirde tarihi Stari Barı geziyoruz. Bar kalesini ve Osmanlı dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük şirin çarşısını ziyaret edip öğleden sonra Budva otele dönüyoruz . Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam gün Mostar-Blagaj turu.(50 Euro) Mostar turumuz ile bu gezide göreceğiniz 8.ülke olacak olan Bosna Hersek sınır geçişimizi takiben önce Bosnanın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesini ziyaret edeceğimiz muhteşem tabiatı ile Blagaj bölgesini ve Buna nehrini görüyoruz. Serbest öğle yemeğinizi nehir kıyısında özel bir restoranda alabilirsiniz. Daha sonra tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostarda yürüyerek yapacağımız turumuzda Koski Mehmet Paşa Camiini ve ünlü Mostar Köprüsünü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1566 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyetinin de katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostarda kişisel aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından dönüşe geçiyoruz. Akşam saatlerinde Budva ya dönüş. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelinizde
Sabah odalarımızı boşaltıyoruz ve yola çıkıyoruz. Çıkış saati erken olduğunda kahvaltı paket olarak alınabilmektedir. Yol üzerinde, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir multimilyardere satılması ile günümüzde yenileme çalışmaları ile turizme lüks otel ve restoranlar olarak kazandırılan muhteşem St. Stefan adasını panoramik olarak tepeden görebileceğiniz ve fotoğraf çekebileceğiniz kısa bir mola veriyoruz. Ve Arnavutluk üzerinden geçerek Kosovanın Prizren şehrine doğru hareket ediyoruz. Kosovanın bu güzel şehrine varış sonrası göreceğimiz yerler arasında Sinan Paşa Camisi, Şadırvan Meydanı ve Prizren Köprüsü bulunmaktadır. Daha sonra Makedonyanın başkenti Üsküpe hareket ediyoruz. Üsküpe varış ve Üsküp şehir turu. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlının doğum yeri olan Üsküpte göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı ve ünlü Taş Köprü bulunmaktadır. Göreceğimiz bir diğer yapı olan ve eski Türk Çarşısı içinde yer alan ve 1550 tarihli Kurşunlu Han günümüzde Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılıyor. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküpte günümüzde 3 han binası kalmıştır. Turumuz nehrin diğer yakasında bulunan Makedonya Meydanına doğru devam ediyor ve meydandaki dev heykelleri görüyoruz. Üsküp turumuz sonrası özel otobüsümüz ile dönüşe geçiyoruz İstanbul a hareket. Gece otobüs yolculuğu.
Bulgaristan üzerinden İstanbula dönüş yolculuğu, sabah saatlerinde Kapıkule sınır kapısına varış. Öğle saatlerinde İstanbul da sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. Başka bir gezimizde görüşmek üzere.

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER:

- Lüks otobüs ile İstanbul-Budva arası gidiş dönüş otobüs yolculuğu,
- 7 gece 3* Odissey Hotel VB. otelde kahvaltılar dahil konaklama,
- Selanik, Tiran, Budva, Prizren ve Üsküp panoramik şehir turları,
- Tecrübeli rehberlik hizmetleri,
- Otobüste sadece ilk gün ve son gün su ikramı yapılabilmektedir.

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

- Tüm müze, ören yeri, cami, katedral vb. giriş ücretleri,
- Schengen Vize ücreti ve servis bedeli (130 Euro ) Çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir..!
(Yeşil pasaportlu misafirlerimize vize gerekmemektedir)
- Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir)
- Seyahat Sağlık Sigortası (50 TL) ( 65 yaş ve üstü misafirlerimiz için 100 TL)
- Tüm kişisel harcamalar,
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen gezi ve turlar,
- Öğle ve akşam yemekleri,
- Rehber ve Şoför bahşişleri. (10 Euro)

NOTLAR

Oteller:
3* Odissey Hotel vb.

Ekstra Turlar :
1-Kotor-Perast-Porto Montenegro 45 Euro
2-Dubrovnik 55 Euro
3-Tekne ve Ploce Beach 15 Euro
4- İşkodra Gölü-Virpazar-Bar 35 Euro
5- Mostar-Blagaj 50 Euro
Bu 5 tur toplu olarak tur öncesi alındığında 200 Euro yerine, %15 indirimli 170 Euro olmaktadır..!

Ekstra Turlar minimum 15 kişi katılım ile gerçekleştirilebilmektedir.
Pasaport sürenizin seyahat tarihi itibarıyla minimum 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDVA Kurban Bayramı Dönemi Lüks Otobüs ile 3 * Odissey Hotel vb.
25.08.2018
03.09.2018
349 EUR
349 EUR
599 EUR
299 EUR
100 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat