1 Ok
499 €

BUDVA THY ile 3* Odissey Hotel vb.


Yurtiçi Otel Fiyatları ile Yurtdışında Balkanların En Güzel Şehrinde 8 Gün Tatil Hem Deniz, Güneş, Kum Turu, Hem Balkan Kültür Turu..!

08 Eylül 2018 Hareket

08.09.2018 Hareket / 15.09.2018 Dönüş

BUDVA THY ile 3* Odissey Hotel vb.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah saat 05.30da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1085 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08.00de Podgoricaya hareket. Yerel saat ile 08.55de varışın ardından özel aracımızla Budvaya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefanı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola. 15. yyda surlarla korunan bir köy olan ve 1950lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budva ya varış sonrasında yürüyerek yapacağımız Budva şehir turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi göreceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası deniz ve güneşten faydalanma, dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün Kotor, Perast, Porto Montenegro (45 Euro) Turumuzda önce Tivata hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını göreceğiz. Daha sonra önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan, Unesco Dünya Mirası listesindeki tablo kent Kotora gidiyoruz. Kotorda Stari Gradda (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağımız tur sonrası şirin barok kıyı beldesi Perasta gidiyoruz ve Perastda beach clubda Kotor fiyordunun berrak sularında denize giriyoruz. Mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız. Akşama doğru Budva ya dönüş. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün Dubrovnik turu (55 Euro) ; Bu turumuzda göreceğiniz 7. ülke olacak olan Hırvatistanın Adriyatik sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile Unesco Dünya Mirası listesindeki ünlü şehri Dubrovnike hareket edilecektir. Varışın ardından yürüyerek yapılacak Dubrovnik şehir turu esnasında ihtişamlı mimarileri ile Dominican ve Franciscan Manastırları, Avrupanın en eski eczanesi, tarihi liman, surlarla çevrili mermer kaplı caddeleri, merdivenleri, birer sanat eseri olan çeşme ve Rector Sarayı ile Katedrali görülecek yerler arasındadır. Verilecek serbest zamanda Dubrovnikde denize girebilir ve yakın adalara tekne turlarına katılabilirsiniz. Mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız. Akşama doğru Budva ya dönüş. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Tekne ve Ploce Beach Yüzme turu (15 Euro) Bu turumuzda Tekne ile Adriyatike açılacağız. Birkaç koyda durduktan sonra Ploce Beache gidiyoruz. Köpük partilerinin yapıldığı meşhur Ploce Beachden isteyen misafirlerimiz her saat başı Budva ya dönen tekneler ile istedikleri saatte dönüş yapabilme imkanına sahip olacaklar. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün İşkodra Gölü-Virpazar-Bar turu.(35 Euro) Bu turumuzda önce İşkodra gölü kenarındaki şirin kasaba Virpazara gidiyoruz. Göl kenarında bir Şarap Mahzenini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bara gidiyoruz. Aynı zamanda Karadağın ana limanı olan şehirde tarihi Stari Barı geziyoruz. Bar kalesini ve Osmanlı dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük şirin çarşısını ziyaret edip öğleden sonra Budva otele dönüyoruz . Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam gün Mostar-Blagaj turu.(50 Euro) Mostar turumuz ile bu gezide göreceğiniz 8.ülke olacak olan Bosna Hersek sınır geçişimizi takiben önce Bosnanın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesini ziyaret edeceğimiz muhteşem tabiatı ile Blagaj bölgesini ve Buna nehrini görüyoruz. Serbest öğle yemeğinizi nehir kıyısında özel bir restoranda alabilirsiniz. Daha sonra tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostarda yürüyerek yapacağımız turumuzda Koski Mehmet Paşa Camiini ve ünlü Mostar Köprüsünü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1566 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyetinin de katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostarda kişisel aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından dönüşe geçiyoruz. Akşam saatlerinde Budva ya dönüş. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında deniz ve güneşten faydalanma, dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Akşam Budva gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.
Sabah kahvaltısı sonrası serbest, alışveriş ve gezme imkanı. Akşama doğru Podgorica havalimanına hareket. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayollarının TK 1088 sefer sayılı uçuşu ile 20.05de İstanbula hareket. Yerel saat ile 22.45de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER:

- THY ile İstanbul-Podgorica arası gidiş dönüş uçak yolculuğu,
- 7 gece tercihinize gore 3* ve 4* otellerde konaklama,
- Budva Old Town turu,
- Podgorica havalimanı otel arası transferler
- Rehberlik hizmetleri.

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

- Tüm müze, ören yeri, cami, katedral vb. giriş ücretleri,
- Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir)
- Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro) ( 65 yaş ve üstü misafirlerimiz için 20 Euro)
- Tüm kişisel harcamalar ve programda dahil olduğu belirtilmeyen gezi ve turlar,
- Öğle yemekleri,
- Rehber ve Şoför bahşişleri. (10 Euro)

NOTLAR

Oteller:
3* Odissey Hotel - 499 Euro
Oda kahvaltı - Jaz Plajı 1 km Budva Old Town 4 km
3* Admiral Hotel vb. - 579 Euro
Oda kahvaltı - Merkez, Slovenska Plajı 350 Metre
Budva Old Town 1,5 km
4­* Slovenska Plaza Hotel - 679 Euro
Tam Pansiyon Plus - Merkez, Slovenska Plajı 100 Metre
Budva Old Town 1 km

Ekstra Turlar :
1-Kotor-Perast-Porto Montenegro 45 Euro
2-Dubrovnik 55 Euro
3-Tekne ve Ploce Beach 15 Euro
4- İşkodra Gölü-Virpazar-Bar 35 Euro
5- Mostar-Blagaj 50 Euro
Bu 5 tur toplu olarak tur öncesi alındığında 200 Euro yerine, %15 indirimli 170 Euro olmaktadır..!

Ekstra Turlar minimum 10 kişi katılım ile gerçekleştirilebilmektedir.
Pasaport sürenizin seyahat tarihi itibarıyla minimum 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
24 Temmuz tarihli turumuz Salı günü başlamaktadır,
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDVA THY ile 3* Odissey Hotel vb.
08.09.2018
15.09.2018
499 EUR
499 EUR
739 EUR
449 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat