1 Ok
199 €

BUDVA Sonbahar Dönemi THY ile 3* Odissey Hotel vb.


VİZESİZ

04, 17 Ekim & 15, 22 Kasım & 06 Aralık 2018 Hareket

04.10.2018 Hareket / 07.10.2018 Dönüş

BUDVA Sonbahar Dönemi THY ile 3* Odissey Hotel vb.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah saat 05.30da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1085 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08.20de Podgoricaya hareket. Yerel saat ile 08.05de varışın ardından özel aracımızla Budvaya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefanı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola. 15. yyda surlarla korunan bir köy olan ve 1950lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budvaya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve gezme imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Fiyortlar Turu. Tivat - Porto Montenegro - Perast - Kotor (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda önce Tivata hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini profesyonel lokal rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Karadağın güneybatısında ve Hırvatistanın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupanın Norveçten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Gezimiz sırasında göreceğimiz şirin, barok kasaba Perast, sizi çok etkileyecek. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından akşama doğru Budva daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest gün. Alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün öğle yemekli Mostar-Blagaj turu.(60 Euro) Mostar turumuzda Bosna Hersek sınır geçişimizi takiben önce Bosnanın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesini ziyaret edeceğimiz muhteşem Blagaj bölgesini görüyoruz. Öğle yemeğimizi nehir kıyısında özel bir restoranda alıyoruz. (Balık Izgara, Salata, İçecek) Daha sonra tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostarda yürüyerek yapacağımız turumuzda Koski Mehmet Paşa Camiini ve ünlü Mostar Köprüsünü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyetinin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Kişisel aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından dönüşe geçiyoruz. Dileyen misafirlerimize alternatif olarak ekstra tam gün Cetinje - Podgorica - Virpazar - Bar turu. (45 Euro) Bu turumuzda önce eski krallık başkenti Cetinjeyi ve buradaki tarihi manastırı görüyoruz. Cetinjeden sonra günümüzün başkenti Podgoricaya hareket ediyoruz ve yeni başkenti görüyoruz. Daha sonra İşkodra gölü kenarındaki şirin kasaba Virpazarı ziyaret ediyoruz. Gezimizin son durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağın ana limanı olan şehirde tarihi Stari Barı geziyoruz. Bar kalesini ve Osmanlıdan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip akşama doğru Budva ya dönüyoruz Geceleme otelimizde.. Dileyen misafirlerimiz Budva eğlence hayatının tadını çıkarabilirler.
Sabah erkenden Podgorica havalimanına hareket. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayollarının TK 1086 sefer sayılı uçuşu ile 09.00da İstanbula hareket. Yerel saat ile 12.45de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul(IST) / Podgorica / İstanbul(IST) uçak bileti,
- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
- Otellerde kahvaltılar ve akşam yemekleri dahil 3 gece konaklama,
- Alan/Otel/Alan transferleri,
- Budva şehir turu,
- Otel vergileri,
- Rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
- Seyahat sağlık sigortası (10 Euro), 65 yaş üstü için 20 Euro
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
- Müze ve ören yerleri girişleri,
- Rehber ve şoför bahşişleri, (10 Euro)

NOTLAR

Oteller:
3* Odissey Hotel vb.
4* Bracera Hotel vb.

4 Ekim, 15 Kasım, 22 Kasım, 6 Aralık 2018
Perşembe-Pazar / Sabah gidiş, Sabah dönüş
17 Ekim 2018
Çarşamba-Cumartesi / Sabah gidiş, Akşam dönüş

04 Ekim Perşembe hareketli turun dönüş günü olan 7 Ekim Pazar THY tarife saati farklıdır. 07 Ekim Pazar Podgorica - İstanbul TK-1086 09:50 - 12:30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 Ekim Çarşamba hareketli turun dönüş günü olan 20 Ekim Cumartesi THY tarife saati farklıdır. 20 Ekim Cumartesi Podgorica - İstanbul TK-1088 20:25 - 00:25

0-2 Yaş Çocuk Ücreti 100.-Euro dur.
3-12 yaş çocuk ücretinin uygulanabilmesi için odada 3. Kişi olarak kalınması gerekmektedir.
Pasaport sürenizin tur hareket tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.
Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılımıyla yapılır. Katılım daha az olursa satış fiyatı artabilir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDVA Sonbahar Dönemi THY ile 3* Odissey Hotel vb.
04.10.2018
07.10.2018
199 EUR
199 EUR
289 EUR
199 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat