1 Ok
399 €

BUDVA - Akşam Yemekleri Dahil.! THY ile 4* Slovenska Plaza Hotel vb.


VİZESİZ 4* Slovenska Plaza Hotel - Akşam Yemekleri Dahil..!

05, 12 Ekim 2017 Hareket

05.10.2017 Hareket / 08.10.2017 Dönüş

BUDVA - Akşam Yemekleri Dahil.! THY ile 4* Slovenska Plaza Hotel vb.

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah saat 05.00da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1085 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08.05de Podgoricaya hareket. Yerel saat ile 08.55te varışın ardından özel aracımızla Budvaya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde yüzyıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan yarımadasını panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola veriyoruz. 15. yüzyılda surlarla korunan bir köy olan ve 1950lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan, 60,70 ve 80lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budvaya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve gezme imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Fiyortlar Turu. Tivat - Porto Montenegro - Perast - Kotor (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda önce Tivata hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini gezeceğiz. Karadağın güneybatısında ve Hırvatistanın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupanın Norveçten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Gezimize devam ederek şirin, barok kasaba Perastı göreceğiz. Hava şartlarına göre Perastta denize girebilirsiniz. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından akşama doğru Budva daki otele dönüş. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest gün. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün Mostar-Blagaj turu.(50 Euro) Mostar turumuzda Bosna Hersek sınır geçişimizi takiben önce Bosnanın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesini de ziyaret edeceğimiz muhteşem Blagaj bölgesini görüyoruz. Öğle yemeğimizi nehir kıyısında serbest olarak alabilirsiniz. (Balık Izgara, Salata, İçecek, Tatlı 10 Euro) Daha sonra tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostarda yürüyerek yapacağımız turumuzda Koski Mehmet Paşa Camiini ve ünlü Mostar Köprüsünü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyetinin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Kişisel aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından dönüşe geçiyoruz. Budva ya varış sonrası gece Budva eğlence hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Odalarımızı en geç 11:00da boşaltıyoruz. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Akşam 19:00da otel lobisinde buluşarak Podgorica havalimanına hareket. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayollarının TK 3925 sefer sayılı uçuşu ile 22.55de İstanbula hareket. Yerel saat ile 01.35te İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Türk Havayolları ile İstanbul(IST) / Podgorica / İstanbul(IST) uçak bileti,
- Havalimanı vergileri,
- Otelde kahvaltılar ve akşam yemekleri dahil 3 gece konaklama,
- Alan/Otel/Alan transferleri,
- Budva Kale (Stari Grad) turu,
- Otel vergileri,
- Tecrübeli Rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
- Seyahat sağlık sigortası (10 Euro),
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
- Müze ve ören yerleri girişleri,
- Rehber ve şoför bahşişleri.

NOTLAR

Oteller:
4* Slovenska Plaza Hotel
Yarım Pansiyon - Budva - 399 Euro

0-2 Yaş Çocuk Ücreti 150.-Euro dur.
3-12 yaş çocuk ücretinin uygulanabilmesi için odada 3. Kişi olarak kalınması gerekmektedir.
Pasaport sürenizin tur hareket tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.
Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılımıyla yapılır. Katılım daha az olursa satış fiyatı artabilir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDVA - Akşam Yemekleri Dahil.! THY ile 4* Slovenska Plaza Hotel vb.
05.10.2017
08.10.2017
399 EUR
399 EUR
549 EUR
349 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat