1 Ok
399 €

BUDVA 4 Gece THY ile 2* Korali Hotel vb.


Çarşamba Sabah Gidiş, Pazar Sabah Dönüş VİZESİZ

13, 27 Eylül 2017 Hareket

13.09.2017 Hareket / 17.09.2017 Dönüş

BUDVA 4 Gece THY ile 2* Korali Hotel vb.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah saat 05:30da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1085 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08:05de Podgoricaya hareket. Yerel saat ile 08:55de varışın ardından özel aracımızla Budvaya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefanı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola. 15. yyda surlarla korunan bir köy olan ve 1950lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budvaya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve gezme imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Fiyortlar Turu. Porto Montenegro - Perast - Kotor (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda önce Tivata hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini profesyonel lokal rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Karadağın güneybatısında ve Hırvatistanın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupanın Norveç ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Gezimiz sırasında göreceğimiz şirin, barok kasaba Perast, sizi çok etkileyecek. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından akşama doğru otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimizle ekstra canlı müzikli, limitli içkili Budva Taverna turu. (35 Euro / yemekli 50 Euro)
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest gün. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün Mostar-Blagaj turu. (50 Euro) (yemeksiz) Mostar turumuzda Bosna-Hersek sınır geçişimizi takiben önce Bosnanın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesini ziyaret edeceğimiz muhteşem Blagaj bölgesini görüyoruz. Daha sonra tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostarda yürüyerek yapacağımız turumuzda Koski Mehmet Paşa Camiini ve ünlü Mostar Köprüsünü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyetinin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Akşam saatlerinde otelinize dönüş. Dileyen misafirlerimize alternatif olarak ekstra tam gün Montenegro / Cetinje -Podgorica - Virpazar - Bar turu. (45 Euro) Bu turumuzda önce eski krallık başkenti Cetinjeyi ve buradaki tarihi manastırı görüyoruz. Cetinjeden sonra günümüzün başkenti Podgoricaya hareket ediyoruz ve yeni başkenti görüyoruz. Daha sonra İşkodra gölü kenarındaki şirin kasaba Virpazarı ziyaret ediyoruz. Gezimizin son durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağın ana limanı olan şehirde tarihi Stari Barı geziyoruz. Bar kalesine çıkıyor ve Osmanlıdan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip akşama doğru Budva ya dönüyoruz. Yine alternatif olarak geçerli Schengen vizesi olan misafirlerimiz için ekstra tam gün Dubrovnik Turu. (70 Euro) Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Budva eğlence hayatının tadını çıkarabilirler.
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam gün Öğle yemekli Fiyortlarda yüzme Tekne turuna katılabilirler (25 Euro). Harika bir doğada çıkacağınız bu turda, teknemizle fiyortların içinde keyifli bir gezinti yapacak ve 3 farklı yerde mola vererek fiyortlarda yüzme şansı bulacağız. Öğle yemeği teknede alınacaktır. Ayrıca alternatif olarak dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam gün Öğle Yemekli Rafting ve Jeep Safari turuna katılabilirler. (90 Euro) Turumuzda “Avrupanın Mücevheri” olarak anılan Tara Nehrine gideceğiz. 82 km uzunluğu ile Colorado Nehrinden sonra Dünyadaki en uzun ikinci Kanyon olan Tarada önce keyifli bir jeep safari yapacak ardından 16 km lik mesafeyi rafting yaparak unutulmaz bir maceraya atılacağız. Otelimize dönüş sonrası akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
Sabah erken saatlerde odalarımızı boşaltıyoruz ve Podgorica havalimanına hareket ediyoruz. Kahvaltı paket olarak alınacaktır. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayollarının TK 1086 sefer sayılı uçuşu ile 09:50de İstanbula hareket. Yerel saat ile 12:30da İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul(IST) / Podgorica / İstanbul(IST) uçak bileti,
- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
- Otellerde oda kahvaltı 4 gece konaklama,
- Alan/Otel/Alan transferleri,
- Budva Old Town (Kale) turu,
- Otel vergileri,
- Rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
- Seyahat sağlık sigortası (10 Euro),
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
- Müze ve ören yerleri girişleri,
- Rehber ve şoför bahşişleri.

NOTLAR

Oteller:
2* Korali Hotel vb.
(Sutomore) Budvaya 30 km mesafede, Denize sıfır, Özel Plaj
(Yarım Pansiyon Konaklama) - 399 Euro
3* Anita Hotel vb.
(Oda Kahvaltı Konaklama) - 449 Euro
3* Slovenska Plaza Hotel vb.
(Yarım Pansiyon Konaklama) - 499 Euro
4* Bracera Hotel vb.
(Yarım Pansiyon Konaklama) - 549 Euro
4* Tre Canne Hotel vb.
(Oda Kahvaltı Konaklama) - 599 Euro

0-2 Yaş Çocuk Ücreti 150.-Euro dur.
3-12 yaş çocuk ücretinin uygulanabilmesi için odada 3. Kişi olarak kalınması gerekmektedir.
Pasaport sürenizin tur hareket tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.
Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılımıyla yapılır. Katılım daha az olursa satış fiyatı artabilir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDVA 4 Gece THY ile 2* Korali Hotel vb.
13.09.2017
17.09.2017
399 EUR
399 EUR
519 EUR
349 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat