1 Ok
449 €

Kurban Bayramı BUDVA 4 Gece Vizesiz! Pegasus ile 2* Korali Hotel (YP)

KARADAĞ - MONTENEGRO - CRNA GORA


VİZESİZ

30 Ağustos 2017 Hareket

30.08.2017 Hareket / 03.09.2017 Dönüş

Kurban Bayramı BUDVA 4 Gece Vizesiz! Pegasus ile 2* Korali Hotel (YP)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah saat 05.00de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC-6966 özel seferi ile saat 08.00da Podgoricaya hareket. Saat 09.35de varışın ardından özel otobüsümüzle Budvaya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefanı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası. 15. yyda surlarla korunan bir köy olan ve 1950lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60-70 ve 80lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Daha sonra Budvaya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva şehrinde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra kalınacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Avrupa ya nam salmış Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Fiyortlar Turu. Tivat - Porto Montenegro - Perast - Kotor (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda önce Tivata hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini profesyonel lokal rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Karadağın güneybatısında ve Hırvatistanın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupanın Norveç ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Gezimiz sırasında göreceğimiz şirin, barok kasaba Perast, sizi çok etkileyecek. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından akşama doğru otelinize dönüş. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.
Sabah otelimizde alınacak erken kahvaltının ardından serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam gün Mostar-Blagaj turu.(50 Euro)(Yemeksiz) Bosna-Hersek sınır geçişimizi takiben önce Bosnanın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesini ziyaret edeceğimiz muhteşem Blagaj bölgesini görüyoruz. Daha sonra tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostarda yürüyerek yapacağımız turumuzda Koski Mehmet Paşa Camiini ve ünlü Mostar Köprüsünü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyetinin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Akşam saatlerinde otele dönüş. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile gece ekstra Budva Night Club turu.(30 Euro) Budva nın en ünlü ve en eğlenceli gece kulüplerinden birine gideceğiz. Kulübe gidiş transferi, kulüp giriş ücreti, muhteşem müzik, ünlü bir Balkan sanatçısının canlı konseri ve ilk içki (şarap ya da bira) dahildir. Otele dönüş saati serbesttir, isteyen misafirimiz istediği saatte taksi ile dönebilir.
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimizle ekstra tur alternatifleri ; Tam gün Montenegro Turu. Cetinje - Podgorica - Virpazar - Bar (45 Euro) Bu turumuzda önce eski krallık başkenti Cetinjeyi ve buradaki tarihi manastırı görüyoruz. Cetinjeden sonra günümüzün başkenti Podgoricaya hareket ediyoruz ve yeni başkenti görüyoruz. Daha sonra İşkodra gölü kenarındaki şirin kasaba Virpazarı ziyaret ediyoruz. Gezimizin son durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağın ana limanı olan şehirde tarihi Stari Barı geziyoruz. Bar kalesine çıkıyor ve Osmanlıdan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip akşama doğru otele dönüyoruz. 2. alternatif turumuz ; Tam gün Öğle Yemekli Rafting ve Jeep Safari turu. (90 Euro) Turumuzda “Avrupanın Mücevheri” olarak anılan Tara Nehrine gideceğiz. 82 km uzunluğu ile Colorado Nehrinden sonra Dünyadaki en uzun Kanyonu olan Tarada önce keyifli bir jeep safari yapacak ardından 16 kmlik mesafeyi rafting yaparak unutulmaz bir maceraya atılacağız. 3. alternatif turumuz ; Tam gün Öğle yemekli Fiyortlarda yüzme Tekne turu. (25 Euro). Harika bir doğada çıkacağınız bu turda teknemizle fiyortların içinde keyifli bir gezinti yapacak ve en az 3 farklı yerde mola vererek fiyortlarda yüzme şansı bulacağız. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. 4. Alternatif turumuz ; Tam Gün Dubrovnik turu (70 Euro). Hırvatistanın Adriyatik sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehri Dubrovnikde yürüyerek yapılacak Dubrovnik şehir turu esnasında ihtişamlı mimarileri ile Dominican ve Franciscan Manastırları, Avrupa nın en eski eczanesi, tarihi liman, surlarla çevrili mermer kaplı caddeleri, merdivenleri, birer sanat eseri olan çeşme ve Rector Sarayı ile Katedrali görülecek yerler arasındadır. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından serbest gün. En geç 11.00de odalarımızı boşaltıyoruz. Saat 17:30 gibi otelden Podgorica havalimanına transfer. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Pegasus Havayollarının PC-6967 sefer sayılı uçuşu ile 21:00da İstanbula hareket. Yerel saat ile 00.15 de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Pegasus Havayolları özel seferleri ile İstanbul - Podgorica - İstanbul uçak bileti,
- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
- Tercihinize göre otellerde oda kahvaltı ya da yarım pansiyon 4 gece konaklama,
- Alan/Otel/Alan transferleri,
- Budva şehir turu,
- Otel vergileri,
- Tecrübeli Rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
- Seyahat sağlık sigortası (10 Euro),
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
- Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
- Müze ve ören yerleri girişleri,
- Rehber ve şoför bahşişleri.

NOTLAR

Oteller:
2* Korali Hotel vb. (Yarım Pansiyon Konaklama) - 449 Euro
(Sutomore) Budvaya 30 km mesafede, Denize sıfır, Özel Plaj

3* Slovenska Plaza Hotel vb. (Yarım Pansiyon Konaklama) - 499 Euro
Budva

4* Bracera Hotel vb. (Yarım Pansiyon Konaklama) - 549 Euro
Budva

4* Tre Canne Hotel vb. (Oda Kahvaltı Konaklama) - 599 Euro
Budva - Wellness & Spa

0-2 Yaş Çocuk Ücreti 150.- Eurodur.

Fiyatlarımız Erken Rezervasyon İndirimli fiyatlardır. Kademeli fiyatlandırma uygulandığından otel ve uçak müsaitliğine göre satış fiyatları artabilir.

Dubrovnik Ekstra turuna katılmak isteyen misafirlerimiz için Hırvatistan Vizesi ya da Schengen Vizesi gerekmektedir.
Hırvatistan Vize Ücreti 90 Euro, Schengen Vize Ücreti 120 Eurodur.

Pasaport sürenizin tur hareket tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.

Uçuşlar Montenegro nun Podgorica ya da Tivat Havalimanlarına gerçekleştirilebilir.
Uçuş detayları ve uçak saatleri değişebilir, uçuştan 60 gün önce tarafınıza net olarak bildirilecektir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
Kurban Bayramı BUDVA 4 Gece Vizesiz! Pegasus ile 2* Korali Hotel (YP)
30.08.2017
03.09.2017
449 EUR
449 EUR
579 EUR
399 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat