1 Ok
479 €

BİR AVRUPA MASALI Pegasus ile 3*-4* Oteller

İTALYA & İSVİÇRE & FRANSA & ALMANYA & LİECHTENSTEİN Milano - Portofino - Nice (2) - Cannes - Avignon - Lyon (1) - Cenevre - Montrö - Vevey - Lozan - Bern (1) - Zürih - Alsace (Colmar & Riquewihr) - Strasbourg (1) - Bodensee (1) - Liechtenstein - Heidi nin Köyü - Lugano - Como (1)


Tüm Türkiye ve Kıbrıs tan Bağlantılı Uçuş İmkanı Milano Gidiş - Milano Dönüş

18 Temmuz & 08, 22 Ağustos 2019 Hareket

22.08.2019 Hareket / 29.08.2019 Dönüş

BİR AVRUPA MASALI Pegasus ile 3*-4* Oteller

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuşta 3 saat önce hazır bulunmak suretiyle tamamlayacağınız bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC1213 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:40da Milanoya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:35de Milanoya varışımız ardından panoramik şehir turu düzenliyoruz. Avrupanın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ile öne çıkıyor. İtalyanın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milanoda yapacağımız şehir turu esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Portofinoya hareket. Yıllara meydan okumuş pastel renkli evleri ve şarkılara konu olmuş sokaklarıyla bizleri büyüleyen Portofino turumuzun ardından Nice e doğru yola çıkıyoruz. Nice bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyor ve Cannesa doğru hareket ediyoruz. Fransız Rivierasının en ünlü ve yaz aylarında düzenlenen Cannes Film Festivali sayesinde de en önemli şehri olan Cannes, Avrupanın en gözde, en çekici ancak buna karşın en pahalı ve lüks tatil mekanlarındandır. Pırıl pırıl bir denize ve altın rengi kumsallara sahip olan Cannesda gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında ilk olarak kentin ilk yerleşim yeri olan eski şehri göreceğiz. Eski şehrin dar ve dolambaçlı ve trafiğe kapalı sokaklarında gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında birçok hediyelik eşya dükkanını da görme şansınız olacak. Cannes sahili boyunca uzanan ve birçok lüks restaurant, mağaza ve otele ev sahipliği yapan La Croissette Bulvarı ve Meydadier Sokağı gezimiz esnasında başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Cannes gezisi sonrasında Nicee dönüyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak St.Paul De Vence Turu (35 Euro) düzenliyoruz. Turumuzda gezeceğimiz muhteşem manzaralara nazır bir tepede yer alan ve tam bir orta çağ mimarisine sahip olan Saint Paul De Vence köyünün ortasında 1615 yılından kalma tarihi çeşme yer almaktadır. Çeşmeyi kendine merkez alarak birbirine bağlayan dar sokaklar üzerinde yer alan taş binalarda ünlü ressamların prodüksüyonlarının satıldığı resim galerileri, bölgeye has zeytinyağı, lavanta, sabun ve el işi dükkanları yer alıyor. Surların dışında ise şapeller, mezarlıklar, zeytinlikler, bağlar ve bahçelerin içine gizlenmiş villalar ile muhteşem vadi manzarası sizleri bekliyor. Saint Paul De Vence gezimiz sonrasında Nicee doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Nice şehir turumuz esnasında Promenes Des Anglais caddesi, Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında serbest zaman. Bu serbest zaman süresince akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Monaco & Monte Carlo Gece Turu (45 Euro) düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarak Monaco Prensliğine varacak, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo ya geçeceğiz. Tur bitimi Nice bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Provence yolu üzerinden Lyona doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Avignon Turu (35 Euro) düzenliyoruz. 1309dan 1377ye kadar Katolik Papalara ev sahipliği yapan Rhone Nehri kıyısına kurulu şirin orta çağ kasabası Avignon, Avrupanın en önemli kültür şehirlerinden birisidir. Şehri tarih boyunca saldırılardan koruyan ve günümüzde de Rhone Nehri taşkınlarına karşı savunma görevi gören Şehir Surları, UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan Papalık Sarayı, Rhone Nehri üzerinde yer alan Avignon Köprüsü (diğer adı ile St. Benezet Kemeri) turumuz esnasında başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lyona doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz ve Lyona varışımız ardından panoramik şehir turumuzu düzenliyoruz. Fransanın gastronomi merkezi olarak zihinlerde yer eden ve Paris ile Marsilyadan sonra Fransanın en büyük 3. kenti olan Lyon, tarih boyunca ipek üretiminin önemli merkezlerinden biri olması ile de bilinir. Ayrıca her yıl Lyonda düzenlenen” Işık Festivali” sayesinde “Işıkların Başkenti” olarak da adlandırılır. Ağırlıklı olarak, Avrupanın en büyük Rönesans alanı olan ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi nde yer alan Eski Şehir (Vieux Lyon) bölgesinde yapacağımız gezi ve panoramik şehir turu sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve Cenevreye doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Annecy Turu (35 Euro) düzenliyoruz. İçinden geçen iki kanal ve Thiou Nehri sayesinde “Alplerin Venediki” unvanını alan Annecy kanal ve kanalları oluşturan sokaklar boyunca gezimizi gerçekleştireceğiz. Kanallardan oluşan yapısı ve dağlar ile göl arasındaki sıra dışı konumu sayesinde, ziyaretçilerini kendisine hayran bırakan Annecyde gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında panoramik şehir turlarımızı gerçekleştireceğimiz şehirler arasında ilk durağımız Cenevreye olacaktır. “İsviçrenin Fransızı” olarak bilinen ve Cenevre Gölü kıyısında konumlanan Cenevre, tarihin, kültürün, bilimin ve doğanın birleştiği muazzam bir şehirdir. Uluslararası kuruluşların (CERN, Dünya Sağlık Örgütü, UEFA, FIFA, Birleşmiş Milletler) merkezlerinin Cenevrede bulunması, şehri kültür ve idari açıda merkezi bir konuma taşımaktadır. Müzelerin, parkların, tarihi anıt ve sokakların ve temiz havanın buluştuğu Cenevrede gerçekleştireceğimiz gezi esnasında St.Pierre Katedrali, Cenevrenin simgesi haline gelen ve 140 metreye kadar yükselen Jet dEau fıskiyesi ve Reform Anıtı başlıca görülecek yerler arasındadır. Cenevre gezimizin ardından Lozana doğru yola çıkıyoruz. Şüphesiz ulusal tarihimizde çok önemli yeri olan Lozan, aynı zamanda orta çağın önemli piskoposluk merkezlerinden biridir. Lozanda gerçekleştireceğimiz kısa bir çevre gezisi ardından Veveye hareket ediyoruz. Vevey, Montröye 15 dakika uzaklıkta şirin bir göl kasabasıdır. Göl kenarındaki merkezi, merkeze açılan dar ve şirin sokakları, tarihi renkli binalarıyla ziyaretçilerini büyüleyen Veveyin en büyük özelliği ise ilk sütlü çikolatanın bulunduğu yer olması ve “Nestle” fabrikasına ev sahipliği yapıyor olmasıdır. Vevey kasaba merkezinde ve göl kıyısında gerçekleştireceğimiz yürüyüş sonrasında Montröye hareket ediyoruz. Yine ulusal tarihimizden çok iyi bildiğimiz Montrö, kaleleri, tarihi binaları ve doğal güzelliklerinin yanında müzik dünyası için de önemli bir şehirdir. Bir döneme damgasını vurmuş Smoke on the Water adlı şarkı Montrödeki bir kumarhane yangınını anlatır, ayrıca hayatının son döneminde çalışmalarını burada sürdürmüş olan Freddy Mercurynin de bir heykeli bulunur. Montröde gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu sonrasında 2014 yılında İsviçrenin en güzel köyü seçilmiş, dünyaca ünlü gravyer peynirinin anavatanı olan Gruyeres yolu üzerinden Berne hareket. Bern deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
Sabah kahvaltısı sonrasında otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Bern panoramik şehir turumuzu düzenlemek üzere otelden ayrılıyoruz. İsviçrenin “De Facto” başkenti olan Bern, Avrupanın orta çağdan bu yana hiç bozulmadan kalmış yegane şehirlerinden birisidir. Bu tarihi dokusu nedeniyle UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer almaktadır. İsviçre sınırlarında yer alan ve resmi dili Almanca olan Bern mimarisinde de Alman kültürünün etkisi görülür. Aare Nehri etrafında kurulu Bernde gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu sonrası Zürihe doğru hareket ediyoruz. Zürih panoramik şehir turumuzda Fraumünster Kilisesi, Grossmunster Kilisesi, İsviçre ulusal müzesi, Opera binası, Zürih Gölü, Saat Kulesi, Eski Lonca Evleri, Zurich Altstadt (Eski Şehir) ve dünyaca ünlü mağazalarla çevrelenmiş, hareketli ve renkli bir havası olan Bahnhofstrasse Caddesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Zürih turu sonrasında Alsace bölgesine doğru yol çıkıyoruz. Alsace bölgesinde sırasıyla Colmar ve Riquewihr kasabalarını ziyaret edeceğiz. İlk olarak masal diyarı Colmar kentine geçecek; Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki rengarenk evler ile şehrin en ünlü bölgesi Petite Venise (Küçük Venedik) göreceğiz. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre birçok lezzetli yiyecekler hem de birçok hediyelik eşya alma imkanı bulacaksınız. Gezimin son durağı Alsace bölgesinin üzüm bağları ile çevrili, çiçekli balkonları, kendine has sıra sıra dükkanları, parke döşeli yolları ve şirin kafeleri ile Riquewihr. Burada yapacağımız turumuzun ardından Strasbourg a hareket ediyoruz. Otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak olarak Kara Ormanlar ve Baden & Baden Turu (55 Euro) düzenliyoruz. Turumuzda ilk durağımız, iki yıl üst üste Almanyanın en güzel köyü seçilen Sasbachwalden Köyü olacaktır. Köyün tek caddesinin kenarına sıralanmış evler, balkonlarından sarkan rengarenk çiçekler bizleri masal diyarının içine düşmüş hissettirecek. Evlerin arka tarafında sıralanan üzüm bağlarının bittiği yerde Karaormanlar tüm görkemi ile eşsiz bir manzara sunuyor. Sasbachwalden gezimiz sonrasında bölgedeki bir başka cennet köşe olan Oberkirche hareket ediyoruz. Karaormanlardan geçerek ulaşacağımız Oberkirche ulaştığımızda bizleri uçsuz bucaksız bağlar ve Strasbourg manzarasına hakim bir manzara karşılayacak. Köyün merkezinde yapacağımız kısa bir çevre gezisi esnasında karşılaşacağımız pastanelerde Almanyanın en ünlü pastası olan Karaormanlar pastasını tatma şansına sahip olabilirsiniz. Krema, siyah çikolata, ve vişne marmelatı ile yapılan bu pastanın tadı tur sonuna kadar damağınızda kalacak. Turumuzda bir sonraki durağımız, Almanyada en çok ağacın bulunduğu, kaplıcaları ve kumarhaneleri ile ünlü Baden-Baden kenti olacak. Kentin caddelerinin, adeta bir orman patikasını andırdığı şehirde yapacağımız yürüyüş esnasında, ağaçlar ile çevrili bu yollarda ve Lichentaler Parkında bir zamanlar Gogol, Dostoyevski, Turganyev, Brahms, Schumann gibi isimlerin de yürüdüğünü bilmek bizlere ayrı bir heyecan kazandıracak. Baden-Badende gerçekleştireceğimiz tur sonrasında Satrasbourga dönüyor ve panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Fransız & Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan Strasbourg kentinde yapacağımız turumuz esnasında; Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrasında konaklamamızı gerçekleştireceğimiz Bodensee ye doğru hareket ediyoruz. Bodensee bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak, Ren nehrinin sularıyla beslenen, Almanya, İsviçre ve Avusturyanın kesiştiği ve paylaştığı, Avrupanın üçüncü büyük gölü Konstanz - Bodenseede kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Liechtensteine doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra düzenlenecek olan Appenzell Turu (25 Euro) düzenliyoruz. İsviçrenin kuzeydoğusunda, Konstanz Gölünün güneyinde yer alan Appelzell, dağlık coğrafi yapısıyla adeta tablo gibi bir panoramaya sahip. Zirvesi dağlı karlar, yemyeşil vadiler, bu vadilere yerleşmiş kulübeler, sık ormanlardan oluşan manzarası ve tertemiz havası bizleri adeta büyüleyecek ve Heidinin masalsı çizgi dünyasına götürecek. Appenzell Turu sonrasında Liechtensteine doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Şatoları ile ünlü bu küçük Avrupa ülkesinde panoramik bir şehir turu düzenliyoruz. Şehir turu sonrasındaki durağımız olan Heididorfa (Heidinin Köyü) ulaşıyoruz. Hepimizin çocukluğunda tebessüm dolu bir anı bırakan ve Alp Dağlarında dedesi ve en yakın arkadaşı Peter ile yaşayan sevimli kahramanımız Heidinin köyü Mainfeld, çizgi filmden hatırladığımız pek çok görüntüye sahip. Uçsuz bucaksız dağlar, yeşil çayırlar ve masala ve çizgi filme uygun konseptte düzenlenmiş Heidi Evi bizleri bekliyor olacak. Heididorf ziyareti sonrası Lugano ya doğru yola çıkıyoruz. İsviçre sınırları içinde yer alan, eşsiz doğası, harika manzarası ve şehir parkı ile bizleri kendine hayran bırakacak Lugano Gölü kıyısında gerçekleştireceğimiz yürüyüş ve fotoğraf molası ardından Como bölgesi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
Sabah kahvaltısı ardından Comoya hareket ediyoruz. Alp Dağları eteklerinde yer alan ve İtalyanın en büyük 3. gölü olan Como Gölü turumuz esnasında, Como Kasabasında ve birçok varlıklı ve ünlü ismin yazlıklarının da yer aldığı göl kıyısında gezimizi gerçekleştirecek ve hemen ardından fotoğraf molası vererek turumuzu tamamlayacağız. Como turu sonrası Bergamo Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1214 sefer sayılı uçuşu ile 11:10da İstanbula hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:55de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı na varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Pegasus HY tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL - Bergamo - Sabiha Gökçen HL parkurunda gidiş dönüş uçak bileti,
- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
- 3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
- Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
- Milano, Portofino, Nice, Cannes, Avignon, Lyon, Cenevre, Vevey, Montrö, Lozan, Bern, Zürih, Riquewihr, Colmar, Strasbourg, Konstanz Gölü, Liechtenstein, Heididorf (Heidi nin Köyü), Lugano, Como panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
- Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€- 5€ arası değişen konaklama vergileri dahildir)
- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
- TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Schengen Vizesi ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
- Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
- Müze ve ören yerleri girişleri,
- İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
- Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

NOTLAR

Oteller:
3* & 4*
(Şehir Dışı Oteller)

*** Gidilen Bölge otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.
*** Nice konaklamaları, Antibes bölgesinde sunulabilir.
*** Como bölgesi konaklamaları, Saronno ya da Varesse bölgelerinde sunulabilir.
*** Portofino turu, tekne ulaşımını olumsuz etkileyecek hava muhalefeti halinde SanRemo Turu olarak sunulabilir.

Avantajlı Ekstra Tur Paketi ve Pakete Dahil Olan Turlar : 230 Euro yerine 195 EURO !!!
St.Paul De Vence Turu (35 €) + Monaco & Monte Carlo Gece Turu (45 €) + Annecy Turu (35 €) +
Avignon Turu (35 €) + Karaormanlar ve Baden & Baden Turu (55 €) + Appenzell Turu (25 €)

(Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3-12 yaş arası %50 indirimlidir)

*** İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.
***Bağlantılarımız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
***Tur Programımız 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Tur hareket tarihinde turun düzenlenebilmesi için yeterli katılımcı sayısı sağlanamaması durumunda tur, ZNF Turizm tarafından iptal edilebilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
*** Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiyedeki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri vb. evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde kabul görmemektedir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya kmlerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
**Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ZNF Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. (seçmeli turlarda kişi sayısı az olan gruba, İngilizce lokal rehberlik ile turlar gerçekleştirilebilmektedir.)
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir.
*** Uçaklı turlarımıza katılan misafirlerimizin check-in, bagaj teslim ve boarding işlemleri kendi sorumluluklarındadır. Check-in ve boarding işlemlerinde misafirlerin yaşayacakları gecikmelerden kaynaklı sorunlarda ZNF Turizm sorumlu değildir.
*** Herhangi bir sebepten kaynaklı belirtilen saatte havalimanında bulunmayan, uçuşunu kaçıran ya da uçağa binemeyen yolcuların gerçekleşmeyen uçuşlarından ZNF Turizm sorumlu değildir. Uçağı kaçıran / uçuşu gerçekleşmeyen kişilerin gecikmeli olarak tura katılmaları durumunda ihtiyaçları olacak gidiş - dönüş uçak biletleri ve havalimanı - otel transfer masrafları kendilerine ait olacaktır.
*** Uçaklı turlarımıza katılan misafirlerimizin havalimanında uçuş bekleme süresince olası son dakika rötarları ya da kapı değişiklikleri ile alakalı anons ve duyuruları takip etmeleri gerekmektedir ve kendi sorumluluklarındadır.
***Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan ZNF Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
***Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan ZNF Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
*** 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BİR AVRUPA MASALI Pegasus ile 3*-4* Oteller
22.08.2019
29.08.2019
479 EUR
479 EUR
709 EUR
429 EUR
50 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat