1 Ok
1999 €

VİETNAM-KAMBOÇYA Singapur Havayolları ile 4*-5* Oteller

Hanoi(2) - Halong Bay(1) - HCMC(Saigon)(2) & Siem Reap(2) - Phnom Penh(1)


Tüm Geziler ve Akşam Emekleri Dahil..!

07 Aralık 2018 Hareket

07.12.2018 Hareket / 17.12.2018 Dönüş

VİETNAM-KAMBOÇYA Singapur Havayolları ile 4*-5* Oteller

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 11.00da buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Singapur Havayolları SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile ISTANBULdan saat 13.30 da hareket. Geceleme uçakta.
SINGAPURa 05:00de varış. Daha sonra uçak değiştirerek Singapur Havayollarının SQ 176 sefer sayılı uçağı ile SINGAPURdan 09.50de hareket. Lokal saat ile 12.20de Vietnamın başkenti HANOI ye varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer ve yerleşme. Ardından eski şehir meydanına doğru yol alıyoruz. Old Quarters denilen dükkanların bulunduğu eski mahalleyi görüyoruz. İlginç dar sokalar ve evler arasındaki mağazaları görüyoruz, şehir ve yerel kültür hakkında bilgiler alıyoruz. Ayrıca toplum ve inanışlar hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz. Akşam yemeği lokal bir restoranda alınacaktır, geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından Hanoiyi gezmeye devam ediyoruz. Özel otobüsümüz ile yapacağımız panoramik şehir turumuzda görülecek yerler arasında Vietnamın kurucusu Ho Chi Minh anıtı ve mozolesi, tek kolon Pagoda, Temple of Literature, Hoan Kiem gölü kıyısında bulunan Ngoc Son temple, Hanoi Hilton (eski hapishane), Hoan Kiem gölü bulunmaktadır. Öğleden sonra Vietnam ın dünyaca ünlü su kuklalarının şovunu izliyoruz. Akşam yemeği lokal bir restoranda alınacaktır, geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Otobüs yolculuğu,ile Vietnam ın doğal ve şaşırtıcı güzelliği olan Halong Körfezine hareket ediyoruz. Varış sonrası özel teknelere yerleşme. Gemi personeli tarafından yapılacak bilgilendirme sonrası kamaralara yerleşiyoruz. Hava durumunun müsaitliğine gore manzaranın ve denizin tadını çıkarıyoruz, dileyen misafirlerimiz balık tutmayı deneyebilirler. Dünya miras listesinde yer alan binlerce adacığın bulunduğu bu zümrüt yeşili denizdeki yolculuğumuz sırasında yüzen balıkçı köyü ve Unesco tarafında koruma altına alınan mağara ziyareti. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeği öncesi Vietnam usülü yemek pişirme dersine katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme teknede.
Sabah erken kahvaltının ardından limana varış. Sabah teknede TaiChi yapma imkanı. (Uzakdoğu usülü spor ve meditasyon) Tekneden ayrılarak uçuşların müsaitliğine gore Hai Phonga ya da Hanoiye otobüs yolculuğu. Daha sonra Vietnam Havayolları ile ogleden sonra Saigona uçuyoruz. Saigon a variş sonrası otele transfer ve yerleşme. Akşam yemeğimiz lokal özel bir restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde.
Kahvaltının ardından tam gün SAIGON turumuza Cu Chi tünellerini ziyaret ederek başlıyoruz. Bu küçük kasaba Amerika-Vietnam savaşı sırasında Vietkong gerillaları tarfından Amerikan askerlerinin mağlup edilmesinde büyük rol oynamıştır. Saigon şehir turumuzda ziyaret edilecek yerler arasında Notre Dame katedrali,merkez postane binası, Binh Tay market bulunmaktadır. Akşam yemeğimizi Saigon nehrinde geleneksel bir ahşap teknede alıyoruz.Canlı müzik performansları eşliğinde Asya-Dünya mutfaklarının tadına bakıp güzel bir nehir yolculuğu sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.
Kahvaltı sonrası havalimanına transfer.Vietnam havayolları ile saat 09.25de Saigondan ayrılıyoruz.10.45de Kamboçya nın Siem Reap
şehrine varış, otele yerleşme. Gezi programına dev ağaçların tapınağın duvarlarını adeta delerek çıktığı Ta Phrom tapınağını gezerek başlıyoruz. Sonrasında etkileyici size adeta gülerek bakan dev yüzler ile Bayon tapınağını geziyoruz.Akşam yemeğimiz lokal bir restaurantda. Geceleme otelimizde.
Kahvaltıdan sonra tam gün sürecek turumuza Khmer mimarisin en önemli yapısı ve dünyanın en büyük dini anıtı olan Angkor Wat tapınağını gezerek başlıyoruz.Kamboçya ile özdeşleşen bu tapınak ulusal bayrağının üzerinde yer almaktadır.Sonrasında Bakong tapınağını ziyaret ediyoruz. Güneydoğu Asyanın en büyük gölü olan Tonle Sap gölünde özel tekne ile yapacağımız tur sırasında yüzer köyü ziyaret edeceğiz.Otele dönüş sonrası akşam yemeğimizi lokal bir restaurant da alıyoruz.Geceleme otelimizde.
Kahvaltıdan sonra otelden ayrılıyoruz.Kamboçya havayolları ile Saat 08.40da Siem Reapden hareket, 09.25de ülkenin başkenti olan
Phnom Penhe varış sonrası Ulusal müze gezildikten sonra Kraliyet sarayı ve Gümüş pagodayı ziyaret ediyoruz. Turumuzda Wat Phnom tapınağı,Eski bir okul fakat Kızıl Khmerler tarafından hapishaneye dönüştürülmüş olan Tuol Sleng soykırım müzesini geziyoruz. Otele yerleşmenin ardından akşam yemeği lokal bir restaurant da alınacak.Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltıdan sonra Rus pazarı ve Central market görülecek yerler arasındadır. Daha sonra havalimanına tranfer. Silkair MI 607 sefer sayılı uçak ile Phnom Penhden 18.10da hareket. Ve SINGAPURa 21.10 da varış. Daha sonra yine uçak değiştiriyoruz.
Singapur Havayolları SQ 392 sefer sayılı uçak ile SINGAPURdan saat 01.50de hareket ediyoruz. Geceleme uçakta yerel saat ile ISTANBULa 07.45 de varıyoruz.Başka bir seyahatte görüşmek üzere turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Singapur Havayolları ya da Kore Havayolları ile İstanbul - Hanoi / Phnom Penh - İstanbul Uçuşları
- Hai Phong - Saigon / Saigon - Siem Reap / Siem Reap - Phnom Penh yerel havayolları ile uçuşlar
- 4* ve 5* Otellerde 8 gece oda & kahvaltı konaklama
- Akşam Yemekleri
- Tüm transferler, şehir ve diğer tanıtıcı turlar
- Halong Bay “özel cruise”de konaklama
- Tüm seyahat boyunca local ve Türkçe rehberlik hizmeti
- Tüm müze,tapınak vs. giriç ücretleri
- Seyahat sırasında otobüslerde su ikramı

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Yemekler sırasında alınacak tüm içecekler
- Otel Ekstraları ve öğle yemekleri
- Uçaklarda 20 kg fazlası olabilecek ekstra valiz ücretleri
- Vize ücretleri (100 Euro)
- Ülke giriş ve çıkışında alınacak ayakbastı ücretleri
- Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
- Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)

NOTLAR

Oteller:
HANOI - Sunway Hotel vb.
HALONG BAY - Victoria Cruises vb.
HO CHI MINH CITY (SAIGON) - Hotel Nikko Saigon vb.
SIEM REAP - The Sothea vb.
PHNOM PENH - Raffles Hotel Le Royal vb.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
VİETNAM-KAMBOÇYA Singapur Havayolları ile 4*-5* Oteller
07.12.2018
17.12.2018
1999 EUR
1999 EUR
2499 EUR
1899 EUR
250 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat