1 Ok
299 €

PARIS Pegasus ile 3* Hotel La Roseraie vb.


Tüm Türkiyeden ve Kıbrıs tan Bağlantı İmkanı! Versailles Sarayı Bahçeleri Turu Dahil !

20 Mart 2019 Hareket

20.03.2019 Hareket / 23.03.2019 Dönüş

PARIS Pegasus ile 3* Hotel La Roseraie vb.

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06.00da hazır bulunulması sonrasında gerçekleştireceğiniz bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1133 sefer sayılı uçuş ile saat 08.45de Parise hareket. Yerel saat ile 10.30da Parise varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile halen Avrupanın en büyük saray unvanını koruyan Versailles Sarayına hareket ediyoruz. 1919 yılında Versay Tarih Antlaşmasının imzalandığı, Kral XIV. Louis ve Napolyonun yaz dönemlerinde vakitlerinin çoğunu geçirdikleri 2300 odalı bu Avrupa sarayın eşsiz peysaj eserleri ile donatılmış bahçesinde gerçekleştireceğimiz gezi sonunda (Versailles Sarayı Müzesi hariç), sarayın teras bölümünde birbirinden güzel manzara resimleri çekebileceksiniz..Rehberimizin süresini belirleyeceği serbest zaman dahilinde dileyen misafirlerimiz ön rezervasyon ve müsaitliğe bağlı olarak ilave ücret ödeyerek sarayın müze bölümünü gezebilirler. Versailles Sarayı bahçelerinde gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında düzenlenecek panoramik Paris şehir turu esnasında görkemli meydanlarında yürüyecek, Opéra Binası, Vendome Meydanı, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesinin zarafet içindeki şıklığına birlikte tanık olacağız. Şehir turu sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Louvre Müzesi & Paris Gece Turu programımızı (50 Euro) gerçekleştiriyoruz. Orta çağ döneminde savunma amaçlı kale olarak inşa edilen ancak Fransız devriminden müze olarak kullanılmaya başlayan, 2012de 10 milyona yakın kişinin ziyaret ettiği Louvre Müzesi, dünyanın en büyük müzelerinden biridir. Bünyesinde başlıcaları Mona Lisa, Venus de Milo gibi 35.000den fazla resim, heykel ve çeşitli sanat eserini barındıran müzenin bahçesinde 21 metre yüksekliğinde bir cam piramit görünümüne sahip anıt eser da bulunmaktadır. Louvre Müzesi ziyaretimiz sonrasında Paris i akşam ışıkları altında keşfediyor ve sokaklarında gezimizi sürdürüyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Fenomenleri (Eiffel Kulesinde Öğle Yemeği & Seine Nehri Tekne Gezisi & Montmartre & Sacré-Coeur & Notre Dame) turumuza katılabilirler (100 Euro). Paris Fenomenleri turumuzda ilk olarak Seine Nehri (Sen) tekne turu düzenliyoruz. Dünya üzerinde en çok bilinen nehirlerden olan 776 km. uzunluğundaki Seine Nehri şehri ikiye bölmektedir. Nehir üzerinde usul usul ilerleyen uzun teknelerle gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Parisin birçok ünlü binasını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan görüyor olacağız. Seine Nehri gezimiz sonrasındaki durağımız Parisin hatta Fransanın sembolü olan Eiffel Kulesi olacaktır. 1889 Paris III. Evrensel Sergisi için Gustave Eiffel tarafından inşa edilen çelik ve demir karışımı bu eser kule, 1889 yılındaki Evrensel sergisi esnası ve sonrasında turistler tarafından büyük ilgi görünce yıkılmasından vazgeçilmiş ve günümüze kadar ayakta kalmıştır. 3 bölümden (kat) oluşan ve her bölümüne asansör ile çıkılan kulede önce Parisin eşsiz manzarasının tadını çıkartacak ve birbirinden güzel fotoğraflar çekecek, sonrasında ise Eiffel Kulesinde öğle yemeğimizi alacağız. Soft lunch tarzında servis edilen yemek sonrasında Paris Fenomenleri turumuza Parisin en çok ziyaret edilen mekanı Notre Dame Katedrali ile devam ediyoruz. Her zaman şehrin dini merkezi durumunda olan katedral aynı zamanda esas kapsının önünde yer alan “kilometre sıfır” sayesinde konum olarak şehrin merkezi olarak da kabul edilir. Katedral ve kulelerine yapacağımız bu panoramik ziyaret bitiminde şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği, sokak ressamları ve karikatüristleri ve birçok ünlü ressamın çalışmalarını yapmış olması sayesinde "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen ve Parisin en yüksek noktasını oluşturan Montmartre Tepesine gideceğiz. 130 metrelik bu tepenin üstünde yükselen Sacré-Coeur Bazilikasını (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak için serbest zamanımız olacaktır. Tam gün boyunca sürecek bu gezimizde son durağımız turumuzu tamamlıyoruz ve otelimize dönüyoruz. Akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Lido Show a (110 €) katılarak 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam günlük Disneyland Turuna (Tek park bileti 100 Euro & Çift park bileti 120 Euro) katılabilirler.
Dileyen misafirlerimiz ise tam günlük Brugge & Gent Turu programımıza (100 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, eski çağlardan bu yana coğrafi konumu sayesinde Batı Avrupanın en önemli ticaret merkezlerinden olan çikolataları, dantelleri ve goblenleri ile ünlü şirin orta çağ kenti Bruggeü gezeceğiz. Suyun içinde yer alan evleri ve kanallardan oluşan caddeleri sayesinde “Belçikanın Venediki” olarak anılan Brugge, adeta bir rüya şehir. 2. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen şehrin tarihi yapısı ve orta çağ mimarisi günümüze kadar ayakta kalmıştır. Şehir meydanında karşımıza çıkan ve tek katlı, adeta pastayı andıran renkli çatılı evleri, kiliseler, heykeller ve taşlı orta çağ kent yolları bizi adeta bir masalın içine çekecek. Brugge gezimiz sonrasında ikinci durağımız Gent olacaktır. Orta çağdan bu yana Avrupanın en büyük ve zengin şehirlerinden biri olan Gent, günümüzde ise nemli bir liman kenti durumundadır. Adını “iki nehrin birleştiği yer” anlamında ”Ganda” kelimesinden alan Gent şehri, tıpkı Bruggede de olduğu gibi kanallardan oluşan caddeleri sayesinde “Kuzeyin Venediki” olarak da adlandırılır. Kanalları, şirin taş sokakları, nehrin iki yakasında yer alan evleri, görkemli tarihi yapıları ile şehir, tam bir açık hava müzesi görünümünde. Tur bitiminde vereceğimiz kısa serbest zamanın ardından Paris teki otelimize dönüyoruz. Otelimizde dinlenmek üzere serbest saatler.
Kahvaltının ardından alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Havalimanına varışımız ile birlikte pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 1136 sefer sayılı uçuşu ile 16:05de İstanbula hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:35de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı na hoş geldiniz.

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

- Pegasus Havayolları ile S.Gökçen HL (SAW) - Paris (ORY) - S.Gökçen HL (SAW) gidiş dönüş uçak bileti
- Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,
- Belirtilen 3* otelde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama,
- Havalimanı - otel - havaalanı transferleri,
- Paris panoramik şehir turu
- Versailles Sarayı Bahçeleri Turu
- Profesyonel rehberlik hizmetleri
- Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€- 5€ arası değişen konaklama vergileri dahildir)
- TÜRSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
- Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
- Panoramik şehir turlarında müze ve ören yerleri girişleri,
- İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
- Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

NOTLAR

Oteller:
3* Hotel La Roseraie
(Montparnasse 7 km. / Opera Meydanı 11 km.)

Avantajlı Ekstra Tur Paketi ve Pakete Dahil Olan Turlar : 250 Euro yerine 225 EURO !!!
Louvre Müzesi & Paris Gece Turu (50 €) + Paris Fenomenleri Turu (100 €) + Brugge & Gent Turu (100 €)

*** Eiffel Kulesinde öğle yemeği, kulenin 1. katındaki restoranda soft lunch olarak sunulacaktır. (Başlangıç, ana yemek, tatlı, 1 adet alkollü ya da alkolsüz içecek ve yemek sonunda kahve ikramı)

*** Vesailles Sarayı Terası ve Bahçeleri gezimiz esnasında dileyen misafirlerimiz ön rezervasyon koşulu ve müsaitliğe bağlı olarak kişi başı 18 € giriş bedeli ile sarayın müze bölümünü ziyaret edebilirler. Versailles Saray Müzesini ziyaret etmek isteyen misafirlerimizin tur hareket tarihinden en geç 3 gün önce acentelerini arayarak rezervasyon yaptırmalarını önemle rica ederiz.

*** Otellerde giriş (check-in) saati 15:00 ve sonrası, çıkış (check-out) saati ise 11:00 ve öncesidir.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
***Tur Programımız 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Tur hareket tarihinde turun düzenlenebilmesi için yeterli katılımcı sayısı sağlanamaması durumunda tur, ZNF Turizm tarafından iptal edilebilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
*** Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiyedeki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri vb. evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde kabul görmemektedir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya kmlerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
**Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ZNF Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. (seçmeli turlarda kişi sayısı az olan gruba, İngilizce lokal rehberlik ile turlar gerçekleştirilebilmektedir.)
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir.
*** Uçaklı turlarımıza katılan misafirlerimizin check-in, bagaj teslim ve boarding işlemleri kendi sorumluluklarındadır. Check-in ve boarding işlemlerinde misafirlerin yaşayacakları gecikmelerden kaynaklı sorunlarda ZNF Turizm sorumlu değildir.
*** Herhangi bir sebepten kaynaklı belirtilen saatte havalimanında bulunmayan, uçuşunu kaçıran ya da uçağa binemeyen yolcuların gerçekleşmeyen uçuşlarından ZNF Turizm sorumlu değildir. Uçağı kaçıran / uçuşu gerçekleşmeyen kişilerin gecikmeli olarak tura katılmaları durumunda ihtiyaçları olacak gidiş - dönüş uçak biletleri ve havalimanı - otel transfer masrafları kendilerine ait olacaktır.
*** Uçaklı turlarımıza katılan misafirlerimizin havalimanında uçuş bekleme süresince olası son dakika rötarları ya da kapı değişiklikleri ile alakalı anons ve duyuruları takip etmeleri gerekmektedir ve kendi sorumluluklarındadır.
***Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan ZNF Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
***Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan ZNF Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
*** 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
PARIS Pegasus ile 3* Hotel La Roseraie vb.
20.03.2019
23.03.2019
299 EUR
299 EUR
389 EUR
289 EUR
50 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat