1 Ok
899 €

PARIS-AMSTERDAM THY ile 3* Oteller Tüm Geziler Dahil!

Paris (3), Disneyland, Louvre Müzesi, Eiffel Kulesi, Seine Nehri, Brugge, Amsterdam (1), Köln


Paris ve Amsredam şehir turları, Disneyland çift park girişi, Louvre Müzesi girişi, Eiffel Kulesine çıkış, Seine Nehri gezisi, Sacre Coeur ve Ressamlar Tepesi turu!

08 Haziran 2018 Hareket

08.06.2018 Hareket / 12.06.2018 Dönüş

PARIS-AMSTERDAM THY ile 3* Oteller Tüm Geziler Dahil!

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımız ile sabah 04.00 de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra THYnin TK 1821 sefer sayılı uçuşu ile 06.55 de Parise hareket. Yerel saat ile 09.35 de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile otele transfer öncesi panoramik şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyonun mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Parisin dünyaca ünlü alışveriş mağazası Benlux de serbest zaman. Akşam saatlerinde otele transfer. Odaların alınması ve dinlenme imkanı. Akşam rehberiniz eşliğinde metro ile Champs Elysees oryantasyon gezisi. Geceleme otelinizde.
Sabah kahvaltısının ardından Louvre Müzesi, Eiffel Kulesi, Seine Nehri gezisi, Sacre Coeur ve Ressamlar Tepesi turumuzu gerçekleştiriyoruz. Paris şehrinin en önemli turistik mekanlarından oluşan kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz. Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle karsınıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Parisi bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız.. Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Parisi tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden tekne ile keşfedeceğiz. Daha sonra Montmartre Tepesinden Paris e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz esliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz.. Gün içerisinde Louvre Müzesi ziyaretimizi grup eşliğinde gerçekleştireceğiz. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.
Sabah kahvaltısı sonrası tam gün Disneyland turumuzu gerçekleştireceğiz. Parise 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twainin Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinsonun evi, Karayip korsanları mağarası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarıs pisti gibi aktivitelerle hem büyükler hem de küçükler çok eğlenecek. Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris e geri döneceğiz. Geceleme otelinizde.
Sabah erken kahvaltının ardından Belçikanın güzel kenti Bruggee hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehrinin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Daha sonra Amsterdama hareket ediyoruz. Amsterdam a varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, ve Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
Sabah kahvaltısı sonrası Amsterdam şehir turumuza devam ediyoruz. Dünyaca ünlü Elmas farbrikasını ziyaret ediyoruz. Daha sonra tekne ile Kanal turumuzu gerçekleştiriyoruz. Öğleden sonra özel otobüsümüz ile Kölne hareket. Varış ve Köln şehir turu. Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Kölnde görülecek yerler arasındadır. Akşam saatlerinde Köln havalimanına transfer ve THYnin TK 1678 sefer sayılı uçuşu ile ile 23.45de İstanbula uçuş ve 03:55 de İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

PROGRAMA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ :

- Havalimanı vergileri
- THY ile İstanbul - Paris / Köln - İstanbul uçak bileti,
- Parisde 3 gece, Amsterdam da 1 gece 3* otellerde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama,
- Alan/otel/alan transferleri,
- Paris, Brugge, Amsterdam, Köln şehir turları,
- Akşam metro ile Paris oryantasyon turu ve Amsterdam kanal turu,
- Disneyland çift park girişi, Louvre Müzesi girişi, Eiffel Kulesine çıkış, Seine Nehri gezisi, Sacre Coeur ve Ressamlar Tepesi turu, - Tecrübeli Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :

- Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO),
- Seyahat sigortası ücreti (10 EURO)
- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
- Müze ve ören yerleri girişleri,
- Rehber ve şoför tipleri

NOTLAR

Oteller:
3* Oteller
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
PARIS-AMSTERDAM THY ile 3* Oteller Tüm Geziler Dahil!
08.06.2018
12.06.2018
899 EUR
899 EUR
1099 EUR
799 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat