1 Ok
479 €

PARIS Air Franca ile 3* İbis Hotel vb.


12 Temmuz 2018 Hareket

12.07.2018 Hareket / 15.07.2018 Dönüş

PARIS Air Franca ile 3* İbis Hotel vb.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Air France Havayolları Kontuarı önünde saat 16:30da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Air France Havayollarının AF1891 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:40da Parise hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 21:25de Parise iniyoruz. Bizi bekleyen özel aracımız otelimize hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Gecelememiz Paris teki otelimizde.
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Paris şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda Eiffel Kulesi,ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyonun Mezarı, Concorde Meydanı ve Obilisk Taşı, Opera meydanını ziyaret ediyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak Romantik Paris turumuza katılabilirler. Gezimiz sonrası dünyanın tanıdığı ve Parisin en önemli caddesi olan Champs Elysee caddesinde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Gecelememiz Paristeki otelimizde.
Romantik Paris Turu: Kişi Başı|60 EUR
Akşamları Paris, gündüzleri gördüğünüzden çok daha farklıdır. Parisin en önemli ışıklar altında geziyoruz. Öncelikle Parisi tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen “Seine Nehri” üzerinde tekne ile gezintiye çıkıyoruz. Parisin önemli ören yerlerini Seine Nehri tekne gezimiz esnasında rehberimiz ile seyir zevkini yaşayabilirler. Seine Nehri nin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz romantik anlar yaşayacaksınız.
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Unutulmaz Paris turuna ve akşam gerçekleştirilecek Lido Show Turuna katılabilirler. Gecelememiz Paristeki otelimizde.
Unutulmaz Paris Turu: Kişi Başı|65 EUR
Paris şehrinin en önemli turistik mekanlarından oluşan kütürel içerikli ve gün boyu şehrin güzelliklerini keşfedeceğimiz turumuza çıkıyoruz. Dümdüz bir ova üzerinde kurulu Pariste, güney yönünde ufka doğru bütün güzelliği ile duran, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan, şehrin sembolü ve sanatçılara ilham kaynağı olmuş dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde; ilk olarak yüzyıllık anasörler ile ikinci kata çıkıyor ve Parisi bu kez Eiffel Kules olmadan olarak izliyoruz. Turumuza 800 yıllık Notre Dame Katedralinin ihtişamli gotik mimarisini görüyoruz. St. Germain bölgesinde kısa bir serbest zamanın ardından Parisin en önemli parfüm mağazasını ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra Montmartre Tepesinden Parise hükmeden Sacre Coeur Kilisesini ve 19. Y.Y.ın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar Tepesinin daracık sokaklarında dileyen misafirlerimiz sokak ressamlarına portrlerini çizdirirken keyifli anlar yaşayarak Parisi deneyimliyoruz.
Lido Turu: Kişi Başı|130 EUR
Akşam yapacağımız bu gezimizde, dünyaca ünlü Lido Kabare Show u izlemeye gidiyoruz. Harika görsel efektler, sahneler, canlı müzik akrobasi ve ışık gösterileri, danslar, kostümler eşliğinde muhteşem bir akşam geçireceksiniz.
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası check-out işlemlerimizi gerçekleştirerek bizleri bekleyen özel aracımız ile İstanbul uçuşumuz için havaalanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Air France Havayollarının AF1890 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:35de İstanbula hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:00de İstanbul a varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

- Air France Havayolları tarifeli seferi ile IST-CDG/CDG-IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
- Havalimanı vergileri
- Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
- Paris te 3 gece seçilecek kategori vb. otelde konaklamalar
- Sabah kahvaltıları
- Panoramik Paris şehir turu
- Türkçe rehberlik hizmetleri

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

- Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
- Shengen Vizesi, ( 120 € )
- Ekstra turlar
- Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
- Öğle ve akşam yemekleri
- Kişisel harcamalar, mini bar ücretleri

NOTLAR

Oteller:
3* Ibis Porte De Bagnolet Hotel vb.
Oda + Kahvaltı Konaklamalar
4* Novotel Porte De Bagnolet vb.
Oda + Kahvaltı Konaklamalar
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
PARIS Air Franca ile 3* İbis Hotel vb.
12.07.2018
15.07.2018
479 EUR
479 EUR
619 EUR
429 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat