1 Ok
399 €

BUDAPEŞTE-VİYANA-PRAG THY ile 4* Oteller

BUDAPEŞTE(2) & VİYANA(2) & PRAG(3)


23 Nisan 2018 Hareket

23.04.2018 Hareket / 30.04.2018 Dönüş

BUDAPEŞTE-VİYANA-PRAG THY ile 4* Oteller

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli misafirlerimizle saat 09:00da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1033 sayılı seferi ile 11:55de Budapeşte`ye hareket. Saat 12:55 de varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için havalimanından ayrılış. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Gece dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılabilirler.(45 Euro) Geceleme otelimizde.
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna katılabilirler.(60 Euro) Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne turuna katılabilirler.(20 Euro) Geceleme otelimizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bratislava-Slovakya turuna katılabilirler.(30 Euro) Varışın ardından panoramik Viyana şehir turu yapılacaktır. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan akşam yemekli Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler.(45 Euro) Geceleme otelimizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri (Wienerwald Turu) turuna katılabilirler.(50 Euro) Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Konser izleme imkani bulabilirler.(45 Euro) Geceleme otelimizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Praga hareket. Viyanadan Praga geçerken, dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından yol üzerinde ekstra olarak düzenlenen Cesky Krumlov gezimize katılabilirler.(30 Euro) Varışın ardından Prag da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda küçük Mahalle ,Charles IV. Köprüsü, Eski Şehir Meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak yapılacak tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler (60 Euro) Karlovy Vary ye giderken Lapis mücevher ve taş fabrikasının mağazası ziyaret edilecektir. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Vlatava Nehrinde akşam yemekli tekne turuna katılma imkanı.(45 Euro) Geceleme otelimizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden-Almanya turuna katılabilirler.(60 Euro) Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programına katılma imkanı bulabilirler.(55 Euro) Geceleme otelimizde.
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Ardından uçuş saatimize istinaden havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1772 seferi ile 14:35de İstanbula hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 18:10da İstanbul a varış ve turumuzun sonu. Bir başka ZNF Turizm organizasyonunda buluşmak dileğiyle..

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER:

- Türk Havayolları ile İstanbul- Budapeşte / Prag-İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
- Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
- Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
- Budapeşte (2) -Viyana(2) - Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün 4* otellerde konaklama
- Programda belirtilen sabah kahvaltıları
- Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları
- ZNF Turizm profesyonel rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

- Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO) Tura katılım için çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.
- Seyahat sağlık sigortası (10 Euro) 65 yaş üstü misafirler için 20 Euro.
- Yurtdışı çıkış vergisi, (15 TL) (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
- Seyahat İptal Güvence Sistemi ve Sağlık Sigortası, (30 Euro)
- Tüm kişisel harcamalar
- Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
- Öğle ve Akşam yemekleri
- Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
- Rehber ve şöför bahşişleri

NOTLAR

Oteller:
4* Oteller

Ödeme günündeki güncel kurlar ile işlem yapılır.

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ
PROGRAMDA BELİRTİLEN EKSTRA TURLARIN TAMAMI (KONSER HARİÇ) 500 EURO YAPMAKTADIR.
MİSAFİRLERİMİZ BU TURLARIN TAMAMINI TUR ÖNCESİ KAYIT AŞAMASINDA ÖDEDİKLERİNDE
KİŞİBAŞI % 20 ÖZEL İNDİRİMLİ FİYAT “400 EURO” UYGULANACAKTIR..!

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
*** Tur programda uçuş yapılan Havayolu değişebilir. Uçuşlar Budapeşte, Viyana, Prag, Graz ya da Kösice şehirlerine gerçekleştirilebilir. Uçuş yapılan şehirlere göre tur programında gidilen şehirlerin sıralaması değişebilir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce ZNF Turizm tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce ZNF Turizm tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ZNF Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel ZNF Turizm tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BUDAPEŞTE-VİYANA-PRAG THY ile 4* Oteller
23.04.2018
30.04.2018
399 EUR
399 EUR
679 EUR
349 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat