1 Ok
1900 €

BRİTANYA - İRLANDA 8 Gece THY ile 3*-4* Oteller

Londra(3) - Oxford - Windsor - Cambridge - Manchester(1) - Lake District - Edinburgh(2) - Glasgow - Stirling - Loch Lomond - Belfast - Dublin(2)


Tüm Ekstra Turlar ve Geziler Dahil..!

05 Ağustos & 16 Eylül 2017 Hareket

05.08.2017 Hareket / 13.08.2017 Dönüş

BRİTANYA - İRLANDA 8 Gece THY ile 3*-4* Oteller

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah saat 04:00de buluşma. Türk Hava Yollarının TK1981 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:00de Londra Gatwick havalimanına hareket. Yerel saate göre 09:05 de varışımızı takiben havalimanında bekleyen özel aracımız ile Londra panoramik şehir turu için hareket. Panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, Big Ben, Palace of Westminster, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberiniz eşliğinde düzenlenecek olan London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu`na katılabilirsiniz. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesini gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra yı görme imkanı yakalıyoruz. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberiniz eşliğinde düzenlenecek olan tam gün Oxford & Windsor & Bichester Outlet Turuna katılabilirsiniz. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasında da ünlü markaların outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Devamında da Windsor u geziyoruz. Tur sonrası akşam otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Manchestera hareket. Yol üzerinde Cambridgee uğrayıp, bu ünlü İngiliz şehrinde kısa bir mola veriyoruz. devamında Manchestera hareket ediyoruz. Manchester a varışımıza istinaden panoramik Manchester turumuz başlıyor. Tur esnasında, Manchester United Futbol Stadyumu, China Town, Piccadilly Gardens ve Exchange Square görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltı sonrası Edinburgha hareket. Yol üzerinde Lake District Bölgesinde bulunan şirin Bowness Windermere kasabasına uğruyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola sonrasında Windermere Cruise Turunu gerçekleştiriyoruz. Turumuz sonrasında Edinburgha devam ediyoruz. Varışımıza istinaden Edinburgh panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında şehrin en eski yapısı olmakla beraber en popüler turist merkezi olan Edinburgh Kalesinden başlayarak Royal Mile Yolu üstünden Kraliyet Sarayı, Parlemento Binasını, Milli Galeriyi, 10 yıl sahibini mezarında yalnız bırakmayan köpek Bobynin heykelini ve Harry Potter ın efsanesinin doğduğu kafeyi panoramik olarak ziyaret edeceğiz. Tur sonrası otele yerleşme. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltının ardından rehberiniz eşliğinde düzenlenecek Glasgow & Stirling & Loch Lomond Turuna katılabilirsiniz. Glasgow turumuzda panoramik olarak Clyde Arc Köprüsü, Clyde Kapali Salonu, Modern Sanat Galerisi, Buchanan Caddesi, Tolbooth Saat Kulesi, Büyük Katedral ve Necropolisi görüyoruz, George Meydanında serbest zamanımız oluyor. Devamında tarihi bir liman kenti olan Stirlingde ünlü Wallace Anıtını, panoramik olarak Stirling Kalesini gördükten sonra Loch Lomondda tekne turumuzu yapıyoruz. Tur bitiminde Edinburgh daki otele geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Sabah erken uyandırmanın ardından, rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Belfast uçuşu için otelden ayrılış ve Edinburgh Havalimanına hareket. Otobüsde alınan kahvaltı sonrası Edinburgh Havalimanına varış. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından yerel havayolu ile saat 07:05de Belfasta uçuş ve lokal saat ile 08:00de Belfasta varış. Varışımıza istinaden panoramik Belfast şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında; Quenns Meydanı ve meydandaki Albert Memorial Saat Kulesi, devamında ünlü Grand Opera House, Quenns Üniversitesi, dünyanın en güzel barlarından bir olan The Crown Liquer Saloon, Murals isimli duvar resimleri ile süslenmiş ve zamanında duvar ile birbirinden ayrılan Shankil (Protestan) Mahallesi ile Falls (Katolik) Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Belfast turu sonrası Titanic Turuna katılabilirsiniz. Bu turda ünlü Titanic Gemisinin 1912de yapıldığı Harland ve Wolfe tersanelerini geziyoruz. Tur sonrası Dubline hareket. Dubline varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur sırasında, Christ Church Katedrali, Merkez Postanesi, OConnell Caddesi, Oscar Wildenin evinin bulunduğu Merrion Meydanı, Trinity Koleji, Draculanın yazarı Bram Stoker ın evinin bulunduğu Kildare Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltının ardından yarım gün olarak organize edilecek siyah sert bira üretiminde Avrupada önemli bir yere sahip Guinness Storehouse Turu nu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00a kadar odaları boşaltıyoruz. Daha sonra rehberimiz tarafından organize edilecek Old Jameson Distillery Turuna (Whisky Damıtım Evi) katılabilirsiniz. Tur sonrası Dublin Havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1978 sefer sayılı uçuşu ile saat 16:30da İstanbula hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:55de İstanbul Atatürk Havalimanı na varış ve gezimizin sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler:

- THY ile Adana çıkış ve dönüşlü uçuşlar
- Edinburgh - Belfast ekonomi sınıfı ara uçuşu
- Londra da 3 gece, Manchester 1 gece, Edinburgh 2 gece ve Dublin 2 gece olmak üzere 3*ve 4* otellerde toplam 8 gece 9 gün oda kahvaltı (7 continental kahvaltı ve 1 breakfast box) konaklama
- Alan - Otel / Otel - Alan transferleri ve tüm şehirlerarası transferler
- Panaromik Şehir Turları ve programda dahil olduğu belirtilen turlar
- Tecrübeli rehberlik Hizmetleri
- Havaalanı Vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

- İngiltere vizesi (170 Euro) işlemler acentamızca yapılır, şahsi başvuruya gidilir
- Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
- Kişisel Harcamalar
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro) 65 yaş üstü 40 Euro

NOTLAR

Oteller:
3* ve 4* Oteller
(merkeze 10 - 15 km)

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR:
- Uçuş detayları ve saatleri değişebilir. Uçuşlara göre tur programında gidilen şehirlerin sıralaması değişebilir. Tur hareket tarihinden 90 gün önce bu detaylar kesinleşecektir.
- Program esnasında alınacak olan kahvaltılar İngiliz usulü kahvaltıdır, açık büfe değildir.
- Bu seyahate iştirak edecek olan tüm yolcuların İngiltere vizesi alması gerekmektedir. Vize alımı için ZNF Turizm sizlere yardımcı olabilir.
- Tur programımızda belirtilen panoramik şehir turları veya çevre turları herhangi bir müze / kale / saray v.b. girişi veya ören yeri girişi içermez.
- Otellere check-in saati öğlen 12.00 ile 14.00 arasıdır.
- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır.
- Bu tur için yanınızda 1 adet yağmurluk, en az 2 çift rahat yürüyebileceğiniz ayakkabı, kalın bir kazak veya hırka mutlaka bulundurunuz.
- Tüm seyahat boyunca İngiliz Sterlini geçerlidir.
- Lütfen seyahatiniz esnasında özellikle İngiltere ye girişte yanınızda açık yiyecek bulundurmayınız. Aksi takdirde gümrük görevlilerinin kurallar çerçevesinde parasal bir müeyyide uygulama hakkı söz konusu olacaktır.
- Havayollarının yapacağı grev ve fors majör ( deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet,.vb.) diye adlandırılan durumlar yüzünden gerçekleşecek olan bir uçuş iptalinden acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
- Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzun renkli kısmının fotokopisini lütfen acentamıza veriniz.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
BRİTANYA - İRLANDA 8 Gece THY ile 3*-4* Oteller
05.08.2017
13.08.2017
1900 EUR
1900 EUR
2500 EUR
1800 EUR
250 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat