1 Ok
299 €

AMALFI Sahilleri Turu THY ile 3* Oteller


27 Eylül 2018 Hareket

27.09.2018 Hareket / 30.09.2018 Dönüş

AMALFI Sahilleri Turu THY ile 3* Oteller

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah saat 05:30da acenta yetkilileriyle buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben saat 08:35de Türk Hava Yollarının TK-1879 sefer sayılı uçağı ile Napoliye hareket. Yerel saat ile 09:55de varışımızın ardından Napoli şehir turu. Napoli nin görkemli katedrali Duomo, San Lorenzo Maggiore, deniz kıyısındaki yürüyüş yolu ve Ulusal Arkeoloji Müzesi panoramik olarak görebileceğimiz yerler arasındadır. Panoramik Napoli şehir turu sonrası otelinize transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerle ekstra olarak Pompei Turu düzenlenecektir. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sorrento & Positano & Amalfi & Ravello Turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk durağımız Sorrento, bu güzel beldeyi rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Ve bir çok ünlü film yönetmeninin esinlendiği Positano, dikey kasaba olarak da adlandırılmıştır, çünkü birbiri üstüne göğe doğru tırmanan rengarenk evlerden oluşur. Daha sonra Amalfiye gidiyoruz. Amalfinin kuruluş hikayeleri arasında en çok yaygın olanı, şehrin Roma kökenli olduğudur. Costantinopoliye giden bir kaç Romalı ailenin, fırtına esnasında sığındıkları bu koyda Amalphia şehrini kurdukları anlatılır. Günümüzde Amalfi deniziyle, eşsiz manzaralarıyla, misafirperverliği ile dünyaca ünlü bir kasabadır. Sonraki durağımız dünyaca ünlü müzik festivaline ev sahipliği yapan Ravello dur. Tur bitimi otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Capri Adası Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Napoli körfezinin güneyinde kalan ve uzun yıllardan beri sayfiye yeri olarak bilinen adanın belli başlı görülecek yerleri ziyaret edilecektir. Marina Piccola (küçük liman), villaların sıralandığı yüksek panoramik gezinti yolu olan Tragara Belvedere si, Anacapri ve Capri Adası görülecektir. Tur bitimi otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman.Öğleden sonra Napoli Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından saat 19:10da Türk Hava Yollarının TK-1454 sefer sayılı uçağı ile İstanbula hareket. Yerel saat ile 22:20 de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

- Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Napoli - İstanbul arası gidiş-dönüş uçak bileti
- Napoli de 3* otelde 3 gece oda-kahvaltı (3 continental kahvaltı) dahil konaklama
- Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri
- Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
- Panoramik Napoli şehir turu
- Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
- Otel Konaklama vergileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli, 120 EURO
- Yurt dışı çıkış harcı, 15 TL (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
- Ekstra turlar
- Ören yerleri ve müze giriş ücretleri
- Dahil olan hizmetlerde açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler
- Seyahat Sağlık Sigortası, 10 EURO
- SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ 40 EURO (Kişisel hastalık ya da 1.derece yakınların kaybedilmesi sebebi ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) % 20 oranındadır. Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır) İptal teminatı tur ücreti ile sınırlıdır.

NOTLAR

Ekstra Turlar :
POSITANO & AMALFI & RAVELLO 90 EURO
Keyifli bir yolculuk sonrası görkemli kıyıları ile bir sahil kasabası olan Positanoya varıyoruz. Emsalsiz kıyıları, beyaz ve pastel renkli evleri ile Positano turumuzun ardından Amalfi kıyılarına doğru hareket ediyoruz. Devamında inanılmaz sahil manzaraları ile Ravello gezimizi yapıyoruz. Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti
CAPRI ADASI TURU 80 EURO
İtalya ve Avrupanın en zenginlerinin yaşadığı ve villalarının bulunduğu Hollywood filmlerine konu olmuş Cennet ada Caprinin gezilmesi. Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti + Feribot
POMPEI TURU 60 EURO
Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor. Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti + Pompei Girişi

EKSTRA TURLARIN TOPLAMI 230 EURO İKEN TUR ÖNCESİ toplu alındığında
200 EURO YA DÜŞMEKTEDİR.

*** Otel konaklaması Napoli, Sorrento ya da Pompei şehirlerinde yapılabilmektedir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
AMALFI Sahilleri Turu THY ile 3* Oteller
27.09.2018
30.09.2018
299 EUR
299 EUR
449 EUR
279 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat