1 Ok
299 €

NEO KLASİK İTALYA 7 Gece Pegasus ile 3* Oteller

Roma(3) - Floransa(2) - Venedik(2)


**** Göller Bölgesi Castel Gandolfo & Outlet (50 Euro) + Toskana turu (Siena & San Gimignano & Pisa) (45 Euro) Milano Como Gölü turu (75 Euro) + Verona turu (25 Euro) Avantajlı ekstra geziler: 195 Euro yerine, 150 EURO (Tur öncesinde acentamıza ödenebilir) *** 2-12 yaş %50 indirimlidir.

20 Şubat & 06, 20 Mart 2018 Hareket

20.02.2018 Hareket / 27.02.2018 Dönüş

NEO KLASİK İTALYA 7 Gece Pegasus ile 3* Oteller

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali PGS kontuarı önünde saat 09.20de hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 535 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.20de Romaya hareket ve yerel saat ile 13.10da varış ve Roma şehir turu. Turumuzda şehrin en değerli hazinelerinden olan Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi), İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna), Castel Sant Angelo, Melekler Şatosu, Navona meydanı, Piazza Pietra, Pantheon, Piazza Popolo yu göreceğiz. Tur bitimi otele transfer ve yerleşme. Geceleme Roma otelinizde.
Sabah kahvaltısı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak Outlet-Göller Bölgesi (Castel Gandolfo) turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı, göz alıcı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalyanın ünlü Outlet bölgesi Castel Romanoda alışveriş için serbest zaman. Tur sonrası Roma ya dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Roma bynight, yemekli ve limitli içkili Taverna turu (65 Euro). Geceleme Roma otelinizde.
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Napoli & Pompei turuna katılabilirler (85 Euro). İtalyanın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır.Sonrasında dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Amalfi sahilleri incisi Sorrento turu (25 Euro). Geceleme Roma otelinizde.
Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Toscana turuna katılabilirler (45 Euro). Siena, San Gimignano, ve Pisa olmak üzere üç farklı geziden oluşan, tam günlük turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. Siena Gezisi: Şehir, Orta Çağdan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupanın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalyanın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toscananın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesinin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. San Gimignano :Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu porcini ve mantarlı türüf peynirleri ile ünlü,14.yydan kalma ve etrafı surlarla kaplı Toskananın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Pisa Gezisi: 12. Yüzyılda, Batı Akdeniz deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.
Sabah kahvaltının ardından düzenlenecek olan Floransa şehir turunda ; Floransa şaheserlerini görecek ve Rönesans I yaşayacaksınız. Turumuz esnasında Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, Santa Maria Del Fiore Katedrali Palozza Strozzi, Brunelleschi Duomo, Giotto Çan Kulesi, Palazzo Vecchio, Vaftizhane, Vasari Corridor ve Senjörlük meydanı görülecek yerler arasındadır. Gezi bitiminde otele transfer ve geceleme otelinizde.
Sabah kahvaltının ardından Venedike hareket. Venedike varış sonrası özel tekne ile San Marco adasına geçiş ve Venedik turu. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek, San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Sonrasında kendinizi sanki zamanın 15. Yüzyılda durmuş gibi hissedeceğiniz şehir Venedik te serbest zaman. Ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak organize edilecek olan Murano & Burano adalar turuna katılabilirler (45 Euro). Turumuz bitiminde otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Milano & Como Gölü turuna katılabilirler (75 Euro). Panoramik Milano şehir turu esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Como Gölü Alp dağlarının eteklerinde yer alan, dünya jet sosyetesinin vazgeçilmez tatil yerlerinden olan yeşilin mavi ile buluştuğu cennetten bir köşedir. Gezi bitiminde Venedik otelimize transfer ve geceleme otelinizde.
Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona turuna katılabilirler (25 Euro). Bu turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu, Roma anfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalyadaki en büyük anfitiyatrosuna (arena) ev sahipliği yapan kuzey İtalyanın romantik şehri Veronaya gidiyoruz. Turumuz bitiminde Pegasus Havayollarının PC 424 sefer sayılı uçağı ile 14:40ta İstanbula hareket. Yerel saat ile 18:10da İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) - Roma / Bologna- İstanbul (SAW) gidiş dönüş uçak bileti,
- 3* otellerde 7 gece oda+kahvaltı konaklamalar,
- Otel vergileri & Turist şehir vergileri,
- Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
- Profesyonel rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
- Seyahat sağlık sigortası (10 Euro),
- Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
- Müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
- Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL,
- İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro).

NOTLAR

Oteller:
3* Oteller

OTEL İSİMLERİ
Venedik
***: 3* Tulip Inn Hotel vb. - Padova vb., 3* Hotel Kristall vb. - Di Piave vb., 3* Hotel Park Venezia vb. - Padova vb.
Floransa
***: 3* Hotel Golf Corallo vb., 3* Hotel Massimo vb., 3* Hotel Innocenti vb.
Roma
***: 3* Meeting Hotel vb., 3* Hotel Villa Maria vb., 3* Maximo Hotel vb.

* Roma şehir içerisinde turist otobüslerinin dolaşımı yasak olduğundan tüm Roma turlarımız rehberiniz eşliğinde yürüyerek veya toplu ulaşım araçları ile gerçekleştirilmektedir.
*** Floransa konaklaması Montecatini, Prato, Mugello bölgelerinden birinde sunulmaktadır.
*** Venedik konaklamaları Padova, Noventa Di Piave ve Treviso bölgelerinden birinde sunulmaktadır.
*** İtalya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.
*** Pegasus Havayolları ile uçulan şehirler Roma, Bologna, Bergamo vb. olabilir. Uçuş yapılan şehirlere göre tur programı güzergahı değişebilir.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
***Pegasus Havayolları ile uçuşlar Bergamo, Milano, Bologna ve Roma şehirlerine gerçekleştirilebilir. Uçuş yapılan şehirlere göre tur programında gidilen şehirlerin sıralaması değişebilir.
***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 10 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya kmlerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 10 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ZNF sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan ZNF sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
NEO KLASİK İTALYA 7 Gece Pegasus ile 3* Oteller
20.02.2018
27.02.2018
299 EUR
299 EUR
509 EUR
299 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat