1 Ok
479 €

DUBROVNİK THY ile 3* Red Coral Cavtat Hotel vb.


17 Temmuz 2018 Hareket

17.07.2018 Hareket / 21.07.2018 Dönüş

DUBROVNİK THY ile 3* Red Coral Cavtat Hotel vb.

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde 07:00de buluşuyuoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayollarının TK439 sefer sayılı uçuşu ile 09:20de Dubrovnik uçuşumuz gereçekşiyor. Yerel saat ile 10:10da Dubrovnik varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Surlarla çevrili şehrin Pile Kapısında otobüsümüzden inerek yürüyüş turu ile UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesine alınmış eski şehri gezmeye başlıyoruz. Şehrin ana caddesi Stradun boyunca yapacağmız turumuz esnasında kuleler, muhteşem surlar, 14. yy. dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, Onofrio Çeşmesi, Orlando Heykeli, şehir kapıları ve diğer önemli yapılar görülecektir. Alışveriş ve yemek gibi ihtiyaçlarınız için verilecek serbest zamanın ardından buluşma, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme Dubrovnik otelimizde.
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Karadağ ( Kotor - Budva ) turuna katılabilirler.( 60 Euro ) Bu turumuzda sınır geçişimizi takiben muhteşem manzaralar eşliğinde Karadağda ilk ziyaret edeceğimiz yer olan Kotora doğru yola çıkıyoruz. Kotor eski şehrindeki turumuz sırasında; St. Trifon Katedrali, Oruzja Meydanı, saat kulesi, St. Luke ve St. Nikola Kiliseleri, St. Mary Kilisesinin kapısında yer alan rölyefler görülecek eserlerdir. Turumuzun bitiminde Kotorda verilecek serbest zamanın ardından Budvaya doğru yola çıkıyoruz. Budvaya uğramadan önce bir zamanlar balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve günümüzde Singapurlu bir otel zincirine kiralanması ile turizme kazandırılmış olan muhteşem St. Stefanı görebileceğimiz ve fotoğraflayabileceğimiz bir noktada mola vereceğiz. Molanın ardından ziyaret edeceğimiz, muhteşem sahilleri, çok hareketli gece hayatıyla tüm dünyadan turistlerin akınına uğrayan Budvaya varıyoruz. Surlarla çevrili Budva eski şehrinde verilecek serbest zamanda, taş binaların arasındaki dar sokaklarda geçmişe doğru yolculuğa çıkacaksınız. Turumuzun bitiminde Dubrovnik e ve otelimize transfer. Geceleme Dubrovnik otelimizde.
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak tekne ile düzenlenecek olan Korcula Adası turuna katılabilirler. ( 60 Euro ) Turumuzun bitiminde Dubrovnik e ve otelimize transfer. Geceleme Dubrovnik otelimizde.
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Mostar turuna katılabilirler. ( 65 Euro ) 1992 savaşında Hırvat Topçu ateşi ile yılıkan köprüsü ile meşhur Mostar; Bosna-Herseki oluşturan iki parçadan biri olan Hersekin en büyük şehridir. Turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesindeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Cami, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Alışveriş için kısa bir serbest zaman. Turumuzun ardından Dubrovnike hareket ediyoruz. Gecelememiz Dubrovnik teki otelimizde.
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemleriminizi gerçekleştiriyoruz ve bizleri bekleyen aracımız ile Dubrovnik Havalimanına hareket ediyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 440 tarifeli seferi ile saat 11.05de İstanbula hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik uçuşun ardından saat 13:50de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.
Bir sonraki ZNF Turizm organizasyonumuzda görüşmek dileği ile…

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

- Türk Havayolları ile IST-DBV / DBV-IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
- Havalimanı vergileri
- Tercih edilen otel kategorisinde 4 gece oda-kahvaltı konaklamalar
- Alan transferleri
- Dubrovnik şehir turu
- Türkçe rehberlik hizmeti

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

- Yurtdışı çıkış harcı
- Kişisel harcamalar
- Ekstra turlar
- Vize ücreti(100 €)

NOTLAR

Oteller:
3* Red Coral Cavtat vb.
4* Lero Hotel vb.
5* Rixos Hotel vb.

ZNF Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ZNF Turizm sorumlu tutulamaz. ZNF Turizm gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. ZNF Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ZNF Turizm sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
***Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur ZNF Turizm Tur tarafından bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce ZNF Turizm tarafından bildirilecektir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel ZNF Turizm tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Dubrovnik hakkında genel bilgilendirme;
è Hırvat Kunası ( HRK) kullanılmaktadır. Turistik bir bölge olması sebebi ile Euro birçok yerde geçerlidir.
è 1 Hırvat Kunası yaklaşık 0,44 Türk Lirasına eşittir.
è Dubrovnik (GMT +1) ile Türkiye (GMT +2) arasında bir saat zaman farkı bulunmaktadır.
è Dubrovnik resmi dili Hırvatça dır.
è Geniş bir mutfak kültürüne sahip Dubrovnik, Akdeniz mutfağının ağırlıkta olduğu bir Hırvat kentidir.
è Şehiriçi ulaşım için 12 hattı bulunan otobüsler ile sağlanmaktadır.
Dubrovnik Hava Durumu (Sıcaklıklar anlık olarak değişebilmektedir.)
17 Temmuz: Ortalama 31
18 Temmuz: Ortalama 28
19 Temmuz: Ortalama 28
20 Temmuz: Ortalama 29
21 Temmuz: Ortalama 31
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
DUBROVNİK THY ile 3* Red Coral Cavtat Hotel vb.
17.07.2018
21.07.2018
479 EUR
479 EUR
629 EUR
449 EUR
150 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat