1 Ok
999 €

NEW YORK 6 Gün British Airways ile 3* Oteller


19 Aralık 2017, 16 Ocak & 20 Şubat & 20 Mart 2018 Hareket

19.12.2017 Hareket / 23.12.2017 Dönüş

NEW YORK 6 Gün British Airways ile 3* Oteller

İstanbul Atatürk Havalimanında saat 06.00da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından British Airways BA675 nolu seferi ile saat 10.00da Londraya hareket ve 11.25de varışımızın ardından uçak değiştirerek British Airways BA1506 sefer sayılı uçuşu ile 14.45de Amerikanın en önemli şehri olan New Yorka hareket. Yerel saat ile 18.00 de varış ve havalimanında sizleri bekleyen rehberimiz tarafından karşılanma ve özel aracımız ile panoramik New York şehir turu. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı & Empire State turuna katılabilirler (105 USD). Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği akşam yemekli ve müzikli tekne turuna (135 USD) katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Washington DC turuna katılabilirler (145 USD). Turumuz sırasında Temsilciler Meclisi ve Senato nun buluştuğu Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Anıtları, Kongre Binası ve panoramik olarak Beyaz Saray görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği Philadelphia turuna katılabilirler (140 USD). Bu turumuzda Pennsylvania Eyaletinin en önemli şehri Philadelphia şehrini ziyaret ediyoruz. Amerika Birleşik Devletlerinin bağımsızlık bildirgesinin imzalanıp ABD Anayasasının yürürlüğe sokulduğu bağımsızlık binasını ziyaret ediyoruz. Tur sırasında ayrıca Benjamin Franklin köprüsü, Özgürlük çanı, Benjamin Franklinin mezarı, Philadelphiannın en güzel binası olan belediye binası, Güzel sanatlar akademisi, Kütüphane, Rodin Müzesi, Tarihi eyalet hapishanesi, Rocky filmine sahne olan merdivenleriyle meşhur Philadelphia sanat müzesi ve Delaware nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zamanda çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz içinde 100den fazla restoran ve şarküteri bulunan tarihi Reading Terminal Markette vakit geçirip Meşhur Philis Cheesesteak lerin tadına bakabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Rehberimizin bildireceği havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Alışveriş ve gezme imkanı. Özel aracımız ile havalimanına transfer. British Airways BA1517 sefer sayılı uçuşu ile 19.55te Londra ya hareket ve gece uçak yolculuğu.
Yerel saat ile sabah Londraya 07.50de varış. Uçak değiştirerek British Airways BA676 sefer sayılı uçuşu ile 09.30da İstanbula hareket. Yerel saat ile 16.30da İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- British Airways vb. ile İstanbul - Londra - New York - Londra - İstanbul ekonomi sınıf uçuşlar,
- Havalimanı vergileri,
- Alan - otel - alan transferler,
- Seçilecek otel kategorisinde 4 gece oda kahvaltı konaklamalar,
- New York panoramik şehir tanıtım turu,
- Türkçe rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Amerika Birleşik Devletleri vizesi, (170 Euro)
- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
- Rehber ve şoför tipleri, bahşişler,
- Seyahat sağlık sigortası (25 Euro),
- Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri.

NOTLAR

Oteller:
3* Otel
(Merkeze Uzak Otel)
3* Otel
(Merkeze Yakın Otel)

*** Fiyatlar erken rezervasyon fiyatlarıdır. Rezervasyon konfirmeleri uçuş müsaitliğine göre verilir. Talep ettiğiniz tarihlerdeki uçaklardaki doluluğa göre, uçak biletinden dolayı fiyat farkı çıkabilir. Rezervasyon ve bilgilendirme aşamasında tarafınıza net bilgi verilecektir.

*** Programda verilen uçuş detayları ve saatler değişebilir. Uçuşlar müsaitliğe göre Alitalia, Air France, KLM, Delta, Lufthansa ve Türk Havayolları ile de yapılabilir.

*** Program içerisinde belirtilen ekstra tur fiyatları min. 10 kişinin katılımında geçerlidir. 10 kişinin altındaki katılımlarda ekstra tur fiyatları artmaktadır. Lokal rehberiniz tarafınıza bilgi verecektir.
Rezervasyon Talep Formu
Tur ve Otel Adı
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
3-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
NEW YORK 6 Gün British Airways ile 3* Oteller
19.12.2017
23.12.2017
999 EUR
999 EUR
1299 EUR
949 EUR
250 EUR
Rezervasyon Talep Formu
Henüz Yorum Yapılmamış
Yorum Yap

  • İsim Soyisim
  • Başlık
  • Güvenlik Kodu  • Yorum


DİĞER TUR PAKETLERİ

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır

YURTDIŞI TURLARKapat