1

Hakkımızda


1998'DEN BUGÜNE 20 YILIN TECRÜBESİYLE

 

Dinamik, yaratıcı, çözüm odaklı, gelişime ve değişime açık, güvenilir, yenilikçi, pozitif, deneyimli seyahat acentası; "ZNF Turizm".

 

İnandığını öneren ve iyi hizmetin sınırlanmayacağına inanan acentamız, deneyimli kadrosu ile 20 yıldır hizmet vermektedir. Turizm Bakanlığı'nın A 4084 sayılı belge numarası ile 16.11.1998 tarihinden bugüne uluslararası alanda faaliyet gösteren ZNF Turizm Seyahat Acentası, iç ve dış turizmde aktif çalışmalarını sürdüren, çağdaş ve dinamik bir turizm acentasıdır. Kurulduğu dönemden 2005 yılına kadar ülkemizin tur operatörü konumundaki seyahat acentaları ile işbirliği yaparak yurtdışı ve yurtiçi paket turlar satmıştır. Ayrıca "VIVA Limousine" markasıyla ağırlıklı olarak VIP araç kiralama hizmeti vererek sektörde önemli bir konuma yerleşmiştir. ZNF Turizm 2006 yılında değişen yönetimiyle birlikte yeni bir yapılanma sürecine girmiş, hedeflerini büyütmüş ve turizm sektöründeki ağırlığını ve potansiyelini arttırmıştır. Yeni yapılanma ve büyüme sürecinde acentamızı; "özel grup turlarında uzman bir acenta" konumuna getirmek önceliğimiz olmuştur. ZNF Turizm'de, yılın her dönemi saygın ve güvenilir seyahat acentalarıyla birlikte yurtdışı ve yurtiçi paket turların satışı devam etmektedir.

 

Özel Grup Turlarında Uzman Acenta

 

"INCENTIVE" olarak kısaca tanımladığımız şirketlerin, derneklerin ve özel grupların yurtiçi ve yurtdışındaki seyahatlerine yönelik organizasyonları titizlikle yürütmek en büyük önceliğimizdir. Acentamız uzun yıllardır birçok büyük firma, kurum, derneklerin ve birçok özel kapalı grubun ağırlıklı yurtdışı gezilerini gerçekleştirmektedir. Seyahat organizasyonlarımızda bilinçli planlama, detaylı programlama, doğru yönlendirme ve şeffaf çalışma prensipleri ile kaliteli hizmeti en uygun imkanlarla sizlere sunabilmeyi hedeflemekteyiz.

 

ZNF Turizm gelişen ve değişen seyahat olgusu ile birlikte vizyonuna kişiye özel hizmeti de eklemiştir. 20 yaşında bir seyahat acentası olarak; sizlere istikrarlı ve devamlı olarak en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaya devam etmekteyiz. Çalışmalarımız sırasında ödün vermeyeceğimiz tek konu "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkemizdir. Memnun bırakma sırrının küçük detaylarda saklı olduğunun bilincindeyiz. Temel faaliyetlerimizin yanında, işimizle ilgili tüm ayrıntıları gözönünde bulundurmak ve değerlendirmek acentamızın misyonudur.

 

Saygılarımızla,
ZNF Turizm

Sosyal Medyada Biz

facebook twitter gplus youtube

E-Bülten


444 62 15
info@znfturizm.com.tr
2016 ZNF TURİZM © | Tüm hakları saklıdır
Hızlı İletişim

YURTDIŞI TURLARKapat